reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdjęcia naszych kochanych maleństw

Matusia ale popadały dzieciaki :-DMajusia podobna do Franka jak śpi Mati to normalnie kawaler że hohoho, będzie miał branie kiedyś :tak:
Stynka super nabytek a i Nadinka zadowolona :-)
Hope nigdy dość takiej molestacji, siostry cudnie miłość siostrzana jest piękna,:tak: Jagódź oczy ma przepięknie bezgranicznie niebieskie A miś piękny brzydal;-)
Jaipur to właśnie pokaz dla Juniorka był;-)
 
reklama
Matusia ale Ci dzieciaczki padły. A Mati niezły przystojniak, lubię jak chłopcy maja takie dłuższe włosy.
Styna słodziutki cukiereczek z Nadusi!
Hope super masz dzieciaczki, a Jagodzia błękit w oczach ma przecudny!
 
Matusia extra zdjęcie :-D fajowsko dzieciaki padły, pies najlepszy :-D, a Majeczka słodziutka:-)
Styna fotelik świetny:-) Nadia śliczniutka:-)
Hope siostry piękne zdjęcia. Twoje zdjęcia są takie śliczne, mają jakby drugą duszę:tak:. Udały Ci się córy nie ma co :tak:
 
My wpadamy się zębulami pochwalić i może jeszcze Was pomolestujemy swoją obecnością :)

Tyle ich już nazbierałem :) dziub 014.jpgdziub 021.jpg

Słodkie lenistwo dziub 002.jpg a poszła mi z tym aparatem dziub 003.jpg

Skoro bandito to bandito :):) dziub 005.jpgdziub 031.jpgdziub 034.jpgdziub 037.jpgdziub 038.jpg

Pies też ma się mnie słuchać dziub 024.jpg
 
reklama
Do góry