reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdjęcia naszych kochanych maleństw

reklama
Agacio - Franiol jest naprawde slodziutki! Jak fajnie umorusany jedzonkiem - a tez chyba ciezko bylo sie przyzwyczaic? <do innych posilkow> U nas zas tylko cy........
 
agacio super Franio w super rajtkach, my tez lubimy rajtki, o! :)
jolek :) Igus po prostu wymiata, duzy, silny chlopczyk i te niebieskie piekne oczyska! :* p.s. chyba rozpoznaje krzeselko z IKEI? my mamy cale biale ;)
MajaPolka no co moge powiedziec? :) sliczna ta Twoja Polusia! :)
 
Maja, Polcia cudna jak zawsze.
Jolek, Igorek jest już taki duży i zaradny, że nie mogę uwierzyć. Kiedy ten czas tak przeleciał?
Agacio, ach te nasze słodkie łysolki. Mojej już meszek taki gęsty rośnie. Frania rajstopy są super, nie wiem co w nich niemęskiego :-).
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry