reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdjęcia naszych kochanych maleństw

Nie, no muszę Wam pokazać widok naszego łóżka w sylwestrową noc. Każdy zasnął gdzie mógł (widok z 5 rano) nawet Majki nie zdążyłam w nocy przebrać taka śpiąca była P1070627.jpg


A jeszcze kiedyś wstawiłam Wam foty Matiego z 3 i 4 lat i w tym samym miejscy na tle choinki ma z 8 lat. Tak się nadziwić nie mogłam jaki wielki porównując do tamtych urodzin. Co roku ma tort, ale to zależnie od tego gdzie sylwka spędzamy, a tu po tylu latach w domu P1070622.jpg
 
reklama
Pola śliczna dziewczynka a mama jaką ma nogę galancie:-)
Oj Igorito coraz mniej przypomina aniołka a coraz bardziej bandito:-)
Agacio Franek ma jak najbardziej męskie rajstopki i wygląda jak prawdziwy menio a koleżankę ma śliczną i taka duuuża się wydaje a jaka kudłata:-)
Matusia zdjęcie łóżkowe bomba, dzieci padły gdzie stały, wszystkie trzy a Mati rośnie na przystojniaka;-)
Styna fotelik widzę się podoba:tak:

Znowu was zmolstuję purchawkowo :-)

to rodzinne:-p
DSC_0316.jpg
DSC_0315.jpg
Mikołaj przyniósł misia, jak to mówią tak brzydki, że aż ładny
DSC_0301.jpg
sesja popisowa zakończona saltem na glebę
DSC_0298.jpg
DSC_0296.jpg
DSC_0295.jpg

sprawa wygląda tak, że ja tu rządzę
DSC_0287.jpg
 
Matusia super fotka jak dzieciaki padły:) Majka rozwalona na wyrku :):) Rośnie Mati ..oj będzie łamał damskie serducha:)

Styna no widać Nadia zadowolona z nowego nabytku:) A gdzie ją wysyłasz??? Słodka niunia:)

Hope pierwsze i ostatnie foto przecudne!!! Skąd Ty tego misia dorwałaś:shocked2:
 
Hope śliczne siostrzyczki
Jolek na ferie, abym mogła się trochę wyspać:)
Jaipur nie wiem czy Nadia ale wszyscy co kupują jej prezenty to mimo że bardzo dobrze wiedzą że ja nie cierpię różowego to i tak kupują jej różowe ciuszki, no więc je ubieramy bo co zrobić.
 
reklama
Do góry