reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych brzuszków

to sa rece pudziana:-D:-D
1000024imgwa0.jpg
 
reklama
Bardzo dziekuje, ja tez nie widze róznicy miedzy naszymi brzuszkami:-) Twoj tez jest fajowy, taki piłeczkowy:-)


Kochanie ależ twój brzuszek tez piłeczka a mówią że piłka nachłopca-a g....no prawda z kształtu płec wyczytywać:angry::no:.mój tak czasem w kwadrat zaleci tzn chyba zależy od ułożenia niuniu a zmoim Olim to miałam już całókiem piłeczkę maniusią jak w 6 mcu.No cóż miesnie jak nie ćwiczone szybciej sie rozciągaja :sorry2:
 
szopek -brzuszek piękny a i widze ,ze tak samo nosisz tak jak ja tzn dosyć nisko-i skad my sie dowiemy jak nam sie naprawde obniży???:confused::confused::confused:

mój jest obniżony chyba na full już ( dlatego leżę głównie i zaklinam , żeby remont mi sie skończył, bo nie chce, żeby młody spał w kartonie).
Jak sie obsunie bardziej to chyba jednocześnie z wypchnięciem zawartości.
 
reklama
Z Olim tez tak chodziłam i wcale nie czułam zadnego opadniecia przed porodem -dopiero jak wylazł....:-D
Jak widzisz ja tez moge sobie nawet reke swobodnie polożyc miezdzy cyckami a dnem macicy:-D a tak ponoć jest przed porodem -ja mysle ,że za wczesnie na takie spekulacje.
 
Do góry