reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych brzuszków

Dotkass
Świetnie zdjęcie, coś na styl lat 20-tych, a ty bardzo ładnie wyszłaś. Brzuszek masz już spory, jednak dodaje ci uroku:tak::tak:
 
reklama
Dziękuję Ci kochana za miłe komplementy, juz pisałam wczesniej, że uwielbiam bawić się fotografią no i się pobawiłam, zdjęcie zrobiłam sama, jak to mój R sie śmieje, że ja sama robię sobie lepsze zdjęcia niż on mi, no i pobawiłam się, żeby obrobić- uwielbiam to :-), a co do brzuszka, tak jest spory i troszkę poszło mi tu i uwdzie, ale nie jest źle ;-)
 
Dziękuję Ci kochana za miłe komplementy, juz pisałam wczesniej, że uwielbiam bawić się fotografią no i się pobawiłam, zdjęcie zrobiłam sama, jak to mój R sie śmieje, że ja sama robię sobie lepsze zdjęcia niż on mi, no i pobawiłam się, żeby obrobić- uwielbiam to :-), a co do brzuszka, tak jest spory i troszkę poszło mi tu i uwdzie, ale nie jest źle ;-)

Dotkass, a czy możesz mi podpowiedzieć, w jakim programie bawiłaś się swoim zdjęciem?? ja tez lubię fotografię i takie eksperymenty, tylko ja tak na poziomie bardzo bardzo amatorskim :tak::tak::tak:
 
Dotkass, a czy możesz mi podpowiedzieć, w jakim programie bawiłaś się swoim zdjęciem?? ja tez lubię fotografię i takie eksperymenty, tylko ja tak na poziomie bardzo bardzo amatorskim :tak::tak::tak:

Ja tez na amatorskim, to moje hobby :-), jestem raczej samoukiem, a programy to : "Corel Paint Shop Pro X", "Microsoft Photo Editor", "Adobe Photoshop CS Central European Version" oraz "Paint"- wszystkie naraz lub osobno, czasem korzystam tylko z jednego, a czasem pracuję na kilku zależy jaką mam wizję ;-), dobrej zabawy
 
reklama
Nati
gdzie ty to masz te 19 kilo????
A to my 34 tydzień i 12 kg na "+"
34tydzieok3.jpg
jak zwykle śliczny brzuszek :-) wiesz gdzie ja mam 19kilo w nogach SZOK bolą mnie strasznie ale co tam bede jeszcze laska :-);-):tak:
 
Do góry