reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych brzuszków

:-)bardzo dziekuję Wiktoria:-) ale coraz większa się robie...az sie boje stawać na wage...
 
reklama
podoba mi sie Twoja figura bo widze ze jestes dosc wysoka, ja musze uwazac to co ubieram bo przy wzroscie 160cm :baffled:i posturze nie calych 50kg, teraz jak mam duzy biust D i brzuszek wygladam jak wyrwana z kontekstu ale zauwazylam ze nabieram ksztaltow w bioderkach i brzuszek zaczyna sie pelniejszy robic bo wczesniej troche dziwnie wygladalam :baffled:
 
i będziesz wyglądać coraz ładniej :tak::tak::tak:
ja mam 172 cm wzrostu i ciążę zaczynałam od 63 kg...teraz mam troszkuuu więcej :)
 
Madamagda, oprócz tego, że wyglądasz naprawdę super, to widzę, ze w mieszkanku tez masz bardzo bardzo ładnie...nie dziwię się, że urządzasz mężowi biuro w pracy
 
Dziękuję Aniusiac
czasem myślę że minełam się z powołaniem hehe, no nic pozostaje mi dziubanie w papierkach hihih.;-);-)
 
a oto mój brzusio w dniu połowinek, czyli wczoraj ze swoim starszym braciszkiem :-)
 

Załączniki

  • nene i brzusio.jpg
    nene i brzusio.jpg
    63,2 KB · Wyświetleń: 37
reklama
Do góry