reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych brzuszków

Madzia - kochana jesteś że tak pomagasz mężowi w malowaniu :-) co babska ręka to babska ;-):tak:

agusia - brzuszek piękny :-) mieszko ślicznie słucha jak dzidziuś kopie ;-)
 
reklama
Ja tez moge mnalowac i wogole robic wszystko w domku,tylko moj tp taki len ze ciezko sie o cokolwiek doprosic:dry:
Super fotki:)
 
Piękne brzusie dziewczyny. Madamagda ja też na wcześniejszych już zdjęcia zauważyłam jak ładnie masz w domku :tak:;-). Nas też czeka remontowanie pokoiku dla dziecka i jak zabaczyłam ostatnie z wklejonych przez Ciebie zdjęć, postanowiłam poszukać natchnienia co do kolorku. Zastanawiam się właśnie nad takim kolorkiem lekkiej zieleni. Możesz napisać, jaki kolorek masz na ścianie?
 
Niesia
ja kupuję farby zmywalne, mieszane, przedpokój mam koloru pistacja coś w tym stylu, nie lubię zieleni w pomieszczeniach ale ten kolor jest wyjątkowy, potem jeszcze dobrałam te obrazy które idealnie się z tą zielenią komponują.
Zresztą jakbyś chciała zobaczyć fotki to mogę ci wysłać na maila, nie będę tu zdjęciami zaśmiecać wątku.:-)
 
No więc właśnie, ja boję się trochę zieleni, bo wydaje mi się taka zimna, ale ten Twój kolorek taki cieplutki i jasny, a ten pokoik, który jest przeznaczony dla dzidzi jest dość ciemny. Jeśli możesz, to poproszę o zdjęcia na maila: agzalek@wp.pl
 
Już wysłałam tam jest chyba z 10 zdjęć.:-) i jest więcej innych ciepłych kolorków, akurat do pokoju dzidzi.
 
reklama
Do góry