reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych brzuszków

Sobotnia sesja
pict2360sn8.jpg
pict2368pq2.jpg
pict2363ry1.jpg
 
reklama
bardzo ladnie wygladasz masz taki pelny okraglutki brzuszek moj dopiero zaczyna sie taki robic bo byl maly i dosc spiczasty a teraz tez sie robi fajniutki taki pelny po boczkach okraglutki :-) mnie pytaja gdzie ja mam brzuch bo dopiero od niedawna widac ze jestem w ciazy naprawde :-)
 
Iwonka, Aniusia, Łania, CFCIGRL
Kobietki rozkwitacie, w końcu się rozruszał ten wątek. Mam nadziję że reszta majóweczek się w końcu zmoblizuje do ukazania się.
No to mnie zainspirowałyście i postanawiam że dzisiaj tez wrzucę brzuszkową galerię.:-)
 
Łał Madamagda, ale ma wypasioną willę ta twoja córeczka:-):-)!!! Mój brzuszek to się chowa przy Twoim!! Ślicznie wygladasz.
 
ech slicznie wygladacie moj domek to "kawalerka" :-(a juz bym chciala zeby urosl wiecej widac ze jestem w ciazy no ale nikt niewierzy jak mowie 5 mc ech...
 
reklama
Ja też niedługo wstawie ;-)
Łania ja też ciągle miałam malutki ale teraz troche podrósł :tak: ale nie wiem czy dobrze widziałam ty nadal mieścisz sie w nie ciążowe spodnie to gratuluje ja mimo że maly brzuszek mialam to tak mi biodra rozsadziło ze juz w drugim w zadne sie nie miescilam swoje:zawstydzona/y: No ale w końcu zaczynam sie czuć ciązowo:-D no i po was też widać....
 
Do góry