reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych brzuszków i siedzących w nich maluszków - USG

Hej Mamuśki.
A ja dzisiaj byłam na usg. Okazało sie, ze maluszek jest o tydzien starszy niz na suwaczku, 13t5d, ma 7,7 cm wzrostu :D Wrazenie naprawde niesamowite. Na poczatku maluszek spal, pozniej lekarz go budzil mocniej naciskajac brzuch. Zaczal machac raczkami, robic fikołki. Pozniej sie juz uspokoil, zaczal ssac paluszka i dal sie zmierzyc lekarzowi :) Takze jestem dumna z mojego dzidziusia. Wszystko jest w porzadku wrecz ksiazkowo. Dostalismy kilka zdjec i płyte CD. Oczywiscie byl ze mna narzeczony. A co najlepsze znamy płeć :))) Chłopiec Miłosz :-D a oto ON:
Miłosz.jpg
 
reklama
No dziewczyny - ja to już się nie mieszczę. Przy waszych brzuszkach - to ja wyglądam już jak słonica. Mam tylko nadzieję że to potem wszystko ze mnie wyjdzie. A na grupie wrzucę zdjęcie w całej swojej "krasie" he,he,he
 
domaqelle oj to ja juz się doczekać niemoge:)


Jak tak wklejacie swoje piekniusie brzuszki to ja tez sie pochwale bo robiłam w równo 14tc :)



szalom alez okraglutki:) śliczny:) No fajnie co tydzień robic fotki ja tak robiłam w poprzedniej ciązy i fajny albumik mam rosnacego brzusia:) suer pamiatka:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
No prosze jakie piękne brzuszki ..... chyba i ja będe musiała jakaś fotke strzelić i zasilic tę piękną galerie:-)
 
Do góry