reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych brzuszków i siedzących w nich maluszków - USG

Fajne te wasze brzuchacze :) mi też się troche powiększył,ale bardziej wygląda jakbym dużo zjadła :) Wiecie mam jeszcze kolczyk w brzuchu ... nie rozstaję się z nim od 10 lat i jakoś ciężko mi się zdecydować go wyjąć, ale będę musiała :(
 
reklama
ja z jednej str chciałabym by już wreszcie było widać a z drugiej za 4 tyg mam swój slub i bym chciała jak najlepiej się prezentować w sukni która mam już od dawna (ślub mamy od roku i 8 mies. zaplanowany a suknia pół roku temu kupiona).

hehe dzis byłam z narzeczonym na targu na zakupach i kupowałam sobie krótkie spodenki i poprosiłam panią o luźniejsze by się w pasie rozszerzyły w razie co bo jestem w ciąży a pani do nas że to dopiero początek i nie bedzie tak źle, jakież było jej zdziwienie jak pow że to już 4 miesiąc hehe aż się za głowe złapała:-D
 
Martuś ja mam podobnie jestem już w 4 miesiacu a w autobusie stoję bo nikt ciązy nie widzi

wczoraj z instruktorem rozmawiam (robię prawko) i coś o dzieci się pytał i mówię że z3 jestem już w 4 miesiacu to też nie wierzył

a ja zaraz sobie fotke pyknę i wkleje
 
dobra a to mój brzunio w szoku jestem bo już widać na zdjęciu a z góry nie bardzo hihi




o matko !!!!!!!!!! i moje 2 jedyne rozstepy widać (każdy po 1 dziecku) ze złej strony fote zrobiłam:baffled:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
a no Ty juz mnie nie denerwuj tymi rozstępami:tak:... a co to my w ciąży nie były czy co haha... i jeszcze sa tak ogromne, że szok wstydzilabyś się z tej strony zdjęcie robić hihihihihihihi bo brzucha niewidac tylko rozstępy:-D;-):-D;-):-D;-):-D....Ty już takich głupot mi tutaj nie wypisuj bo i rozstępy fajne masz i w dodatku takie pamiatkowe:tak::-D:-D

ALE brzusio masz przeuroczy i już taki fajniusi:-D:-D:-D:-D:-D
 
S6307696.jpg

najedzony brzuchooo ;);) 16 tydzień
 
reklama
najedzony brzuchooo czyli szczęśliwy brzuchoo:) Fajny i też już widze piękna forme nabrał:)


mona-zalew dobrze będzie jak się później w tych lustrach będziemy mieściły haha
 
Do góry