reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych brzuszków i siedzących w nich maluszków - USG

reklama
Paulinka oj ogromniaście gratuluje synusia:-D:-D:-D To teraz będziecie się mogli juz do brzuchalka Miłoszek zwracać...oj slodko:-D:-D:-D


sylvi to sie bardzo ciesze jak jest z maluszkiem wszyściutko dobrze:-D:-D ach i jakie masz piękne zdjęcia dzidziulki:tak::-D:-D Fajne takie usg bo tak sobie można wszystko wyraxnie zobaczyc i jaka radość:happy::happy:
 
Dzięki dziewczyny:happy::happy: No ze mnie sie śmieją, że ja jak z pierwszym wygladam;-) Ja tez jak na to spojrze to aż niemoge czasem uwierzyć, ze już 3 dzidziulek będzie...oj wiem glupie to:sorry2:


Carri no to ja się pytam na co Ty jeszcze czekasz:sorry2::tak::tak: Pokazuj nam swój napewno cudniasty brzusio:-D:-D


Dominiczko no to sie maluszek postarał:tak::-D Piękny jest:-D:-D i jaka fajna koszulka:tak::tak:
 
Mam pytanie czy na tym etapie ciąży lekarze na zwykłym usg dali rade zobaczyć płeć czy robiłyście jakieś inne (4d czy coś w tym stylu, genetyczne może??)
Ciekawa jestem bo już sama nie mogę się doczekać poznania płci
 
U mnie zobaczyli w 13tc...bo na tych 3d napewno lepiej wszystko widzać ale nastepnego dnia juz na zwykłym moja ginka również zobaczyła i potwierdziła :)
 
piekne macie brzuszki sa juz typowo ciazowe :-) ja czekam az moje 2 faldki sie polacza i zaokragla bo jak narazie to tylko wypchnelo mi dolna oponke :-)
 
reklama
szczesciary gratuluje i zazdroszcze tez jkuz bym chciala poznac plec maluszka i mam ogromna nadzieje ze zobacze siusiaka :-) ale kolejne usg dopiero okolo 20 tygodnia wiec jeszcze jakis miesiac musze czekac
 
Do góry