reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych brzuszków i siedzących w nich maluszków - USG

Dziewczynki, śliczne brzucholki się pojawiają. Ostatnio troszkę fotek Misiek mi pstryknął więc niedługo wstawię bo nawet nawet widać już że ciążowy brzusio się robi z tych moich fałdek. Jutro postaram się coś wrzucić bo dzisiaj od kilku godzin moderuję nasz wątek i nie mam już siły przerzucać fotek z drugiego kompa.
 
reklama
ojoj dziewczyny ogladam galerie i jestem w szoku za 4 dni zaczynam 5miesiac a tu nic nie widac, fakt jestem utyta i raczej wygladam na to ze przytylam znowu(juz 14kg) ale brzucia brak:wściekła/y: ja tez juz chce taki okrąglutki!!!!!
 
bez
12 tydz
 
kurcze dziewczynki, jakie wy macie już śliczne te brzuszki, aż się napatrzeć nie można :-) a u mnie cholerka jak nie było widać tak nadal nic, a ja też już bym się chciała móc pochwalić takim superowym brzucholkiem:-(
 
spokojnie brzusio się pojawi u mnie w pierwszej ciąży do poczatku 5 miesiąca nic nie było widać - później pojawił się z dnia na dzień ;) wszyscy byli w szoku a ja najbardziej ;)

jak znajdę czytnik do karty to wkleję swój brzusio ;)
 
Martka,Klaudoos spokojnie jeszcze i wy zapewne wkrótce pokazecie Nam swoje okrągłe brzuszki...Nie ma czym sie martwic ciaza trwa 9 miesiecy wiec jeszcze przyjdzie na Was czas;-)
 
reklama
No to wstawiam naszą pierwszą fotkę, ciągle się zastanawiam czy mój brzuszek wygląda już na ciążowy czy ciągle mnie ludzie widzą jako grubaska. Tutaj mamy prawie 12 tygodni :)

my.jpg
 
Do góry