reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjecia nasze :)))

rodzinka pojechala, ale zostala porcja nowych zdjec :D
tutaj w zoo z siostra i mama:
dziewczynypingwiny.jpg

a tu z rodzenstwem w....dziwnej pozycji ;)
lawka.jpg
 
reklama
Agata - rewelka :) chyba podobni jesteście? zwłaszcza siostra? A mama też taka młodzieżowa - mogłaby uchodzić tutaj za Twoją siostrę :D
 
przekaze mamie :D
a podobne to jestesmy wszystkie trzy, brat troche inny bo ma takie wielkie oczy, ale za to moj drugi brat tez z tej samej serii co mama i siostra ;D
zobaczymy w kogo wda sie syneczek, mam nadzieje, ze bedzie mial piegi po tatusiu :D
 
rzeczywiście siostra prawie identyczna ;D ;D ;D Ale jestem pod wrażeniem brzucholka jaki sobie wychodowałaś ;D ;D ;D
 
Agatatje rzeczywiscie mama bardzo mlodziutko wyglada (szczegolnie, ze tak na sportowo) no a siostra skora zdarta z ciebie (szczegolnie na tym pierwszym zdjatku). No i brzuszek rzeczywiscie pierwsza klasa ;D
No a swoja droga podziwiam rodzinke , bo ile oni u ciebie byli - Weekend???, kilka dni???
Fajnie, ze taki rzeczy w Europie sa mozliwe, wszystko blisko nie to co tu :(
 
Teraz akurat byli tydzien :D za to na slubie tylko przez weekend!
strasznie sie ciesze, ze co jakis czas przyjezdzaja, ale chcialoby sie ich czesciej widziec, no a w Polsce to ostatnio bylam na poczatku pazdziernika.....
na szczescie pogoda cudowna, goraco i slicznie wiec glowa do gory ;D
 
Faktycznie Agatko - mamcia młodziezówka:)! jak siostra!:) a siostra to - kopia Ciebie:):)- taka TY chyba..kilka lat wczesniej ;)
 
Agatatje no wreszcie dalas znak zycia, juz podejzewalysmy ze urodzilas ;D Ale rzeczywiscie bardzo u was cieplutko !!
 
Cześć a ja nieco zwolniłam tempo...poodpoczywałam , zrelaksowałam się chociaż trudno mi to przychodzi bo zasłania mi widmo ciężkiej i długotrwałej rehabilitacji ręki , dłoni, palców, ale co to mi da że będę się zamartwiała muszę być silna i poradzę sobie muszę w to wierzyć!!!!Bo inaczej w głowe dostanę i depresja murowana....a Panie z rehabilitacji powiedziały,że chętnie zajmą się Maluszkiem jak ja będę ćwiczyła bo one kochają Malusie dzieciaczki....w czerwcu Marcinek zostanie z tatą a ja na ćwiczenia ale w lipcu to sama zostanę no i ćwiczeń nie wolno zaprzestać!!!Dobrze koniec smutków..tak naprawdę to już nie mogę sie doczekać się jego narodzin!!!
pict00164uk.jpg

pict00988ft.jpg

pict01159in.jpg
 
reklama
slodkie to zdjecie jak lezysz :D
i pewnie ze nie mozna sie za bardzo zamartwiac! Dasz rade :D
a morza zazdorszcze bardzo! My mielismy sie z mama i dzieciakami przejechac, ale 2 godziny w takim upale w samochodzie to juz nie dla mnie wiec wybralismy wycieczke do zoo ;D
nad morze to latem z maluchem :D
 
Do góry