reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZDJĘCIA BRZUSZKA

KoralQ nie przejmuj się ja mam identyczne rozstepy hmm troszkę jasniejsze ale jest ich mnóstwo ... no ale jak pamiętacie to w ciąży miałam ich mega dużo,po solarium się rozjaśniły ...

Hana o jej kochana cudny masz brzusio,zazdroszcze ci,w życiu bym nie powiedziała że 2 dzieci urodziłaś :cool2:
 
reklama
Hana wow jaki piekny brzuszek :szok::-)
Szmina twoj tez super :tak:
Anetko twoj tez mi sie podoba :-)
Niczko jak ja siedze to mam taki sam brzuch jak ty - skora jeszce mi wisi - a to dlatego ze szybko schudlam - mam teraz prawie 10 kg mniej niz przed ciaza :szok:
 
anetka no pieknie talia zachowana ... wiec z reszta nie bedzie wiekszych problemow:tak:
szmina ldny brzusio no nowej tapecie:-D
koral maly wyssal z mamy wszystko co do wyssania bylo:-D , no a ze rozstepy zostaly to trudno ...z czasem wyblakna:tak:
hana wpedzilas mnie w kompleksy:tak: wygladasz bardzo sexi
a po ciazy ani widu ani slychu:-D SUPER
 
KORALKU - no niezle maly z Ciebie wyciagnął, niezle........zero tłuszczyku....a rozstepy napewno zbledną:tak:
HANIA - no miss brzuszka jak nic:-)....i nie tylko brzuszka:-p;-) I bileizna super.......lubie taki kroj :tak:
 
Ale sliczne brzusie!!!! Juz prawie nie widac u Was, ze nie spelna rok temu wygladaly jak pilki grzechotki :tak::tak::tak:. GRATULUJE WAM!!!
 
dzięki dziewczynki ....... aż sie zawstydziłam:zawstydzona/y: i normalnie wróciłam do zdjęć na tydzień ... dwa przed porodem i aż mi się słabo zrobiło jak popatrzyłam n a brzucho jakie miałam........ normalnie fajnie być w ciąży ale to końcowe tygodnie:no:nie nie nie nie nie :no:
 
jaaa, ale szalejecie, to ja moze na te treningi najpierw i potem wstawie fotki, dajcie mi ze 3 tygodnie dobra, po nowym roku :zawstydzona/y:;-)
 
reklama
Do góry