reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZDJĘCIA BRZUSZKA

No SZMINKA jak dla mnie brzusio extra:tak::-) Tluszczyku brak, zero rozstępów, skóry obwisłej tez nie ma..czego chciec wiecej :-)
Poczekaj jak tylko zrzuce te boczne opony zimowe - moj tez taki bedzie:cool2::-p
 
reklama
dziewczynki dzieki za komplemenciki,zaczerwienilam sie..
anetka nie watpie ze bedziesz miala super brzusio ....ja sobie pstrykne w gaciach to tez zobaczysz te moje oponki....w tych majciorkach nic nie obciska wiec i nic nie wylazi...


kobietki a gdzie wasze brzucholki???dawac dawac nie krepowac sie!!!
 
hehe dziewczynki... jak dla mnie brzuszki elegancke... i szminki i anetki... super:tak:... może później zrobię swoje ... bateryje juz podładowane... u mnie też jakieś sadełko sie zawiązało i nie chce puścić:-D ale co mi tam.....
 
Koralku figurka super, za zdroszcze. A na rozstepy cos robisz? jakis kremik na blizny albo cos?
Jak narazie to czuje sie ble bo tylko u mnie wszytskiego pod dostatkiem rozstepy, boczki milosci i zwisy:-(, kiedy to sie wchlonie....:sorry2:
 
Hana!!! wow, to napewno ty ta 2 dzieci urodzilas?! moze jednak adoptowalas albo siorka ci urodzila, co? przyznaj sie.

ja sie tak nie bawie :szok: zabieram klocki i spadam
 
koralku a ty w czasie ciazy mialas rozstepy cz po ci sie zrobiły... bo nie pamietam zebys cos mówila... a figurka i brzunio eleganckie:tak:
niczka ... ja ja ... ja je urodziłam:-D dzieki ... tylko nie zabieraj zabawek i zostan:tak:... dodam ze kreska na 1 to od siedzenia teraz przy kompie ... bo troszke jakby przykulona jestem.......
 
Koralku ale ty szczuplutka jestes :tak:a rozstepy napewno zejda niby dobra jest masc cepan czy jakos tak na blizny tylko niewiem czy w Niemczech jest :confused:
Hana a ty to juz calkiem mnie rozbroilas :tak:wogole nie widac ze dwa razy w ciazy bylas - brzusio elegancki poprostu, plasciutki gladziutki :tak::-)a jaki opalony fiu fiu ;-)
 
reklama
hana ja bym ci przyznala juz tytul miss brzuszka ale sie wstrzymam i poczekam na pozostale okazy!!!jest boski i taki brazowiutki!!! lece od jutra na solar:tak:i majtusie sliczne..kusicielko ty!!!
koralku och szczuplutka ty szczyplutka pewnie za szybciutko chudlas i rozstepy wylazly co?albo juz w ciazy byly?
 
Do góry