reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZDJĘCIA BRZUSZKA

reklama
Mialam wkleic fotke bluzki ze stopkami.....wiec wklejam tutaj, a nie tam gdzie pokazujemy ciuszki....bo sexu w tym niewiele :-D;-)
To 2 bluzki, ostatnio nabyte...jak milo ze brzuch nie wylazi :-p
 
Aneta bardzo ladne bluzeczki a ty slicznie wygladasz :tak: fajna ta bluzeczka ze stopkami i w twoim ulubionym kolorze przy okazji :tak::-)
 
reklama
aneta udalo mi sie zobaczyc przez ulamek sekundy zanim mnie jak zwykle nie zawiesilo.... bluzeczka fajowa... a josib ekupilam takie spodnie czarne z polyskujacego, rybaczki z kancikiem z pasem elastycznym... takie pasy mi ostatnio bardzo pasuja w sensie wygodnie mi jest.. i cieplutko...bluzeczke w zasadzie mam podobna do twojej w kroju... jedna bezowa z piale paseczki druga granatowa...w H&M

to chyba nie ten watek :blink:... a zjec to ja mam niewiele...ostatnio u nas przez ta zadyme remontowa nie ma zadnych mometo zeby komu sie w ogole chcialo zdjecia robic...
 
Do góry