reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZDJĘCIA BRZUSZKA

kasirka napisz za jakis czas czy widzisz jakies efekty tego kremiku....bo pytalam sie w aptece i jest na zamowienie...poczekam troszke i jak bedziesz zadowolona to sobie zamowie
 
reklama
Oki....to wklejam mój....biorąc pod uwagę że zdjęcie robione na wdechu i przy wyprostowanej sylwetce - i tak wcale nie wygląda imponująco....:sorry2:
 
Anetka wow ja tam nie wiedze wiszacej skory troszke cwieczen i brzuszek bedzie super!!! :tak::-) a wciecie w tali ladnie zachowane :)
 
Hehehe SAMI - to tez ja nie mowie ze mam wiszącą skóre......na szczescie ten problem mnie ominął.........no ale sadłooooooooo:shocked2::cool2::-p
 
Anetko no calkiem ladny brzusio :tak: zwisow nie ma :tak:, moze i troszke tluszczyku , ale w koncu zima jest, a wciecie bardzo eleganckie.
 
anetka nie jest zle:tak:masz duzy biuscik wiec rownowaga zachowana:-D

no dobra to teraz ja... i daje slowe ze nic nie poprawiane M sie przymierzal ale pogonilam:tak:
hehe ta kreska to wlasnie od tego mojego brzuszka bo w tym miejscu sie opiera ,wkurza mnie to
 
reklama
Tak tak Szminko super masz brzuszek wogole nie widac ze 8 miesiecy temu mieszkala w nim Emilka :tak::-)
A taka kreska sie nie przejmuj zabardzo ja tez tak mam :tak:
 
Do góry