reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZDJĘCIA BRZUSZKA

Niczka wcale nie jest tak zle jak mowilas :tak:brzuszek wcale nie jest duzy ani odstajacy tylko troszke skorka wisi ale naprawde troche i napewno do wiosny a tym bardziej do lata bedzie git ;-):-)
 
reklama
kasirka eee tam ladny brzusio :tak:ja tez zadnych zwisow nie widze....
niczka no moze nie jest idealny ale czasem lepsza taka skorka bo chociaz pod ubraniem nie widac no i nie odstaje:tak:ja nie mam rozstepow ani nadmiaru skorki ale sterczy kulka taka ...
a nosilas moze taki pas uciskajacy? nie wiem jak on sie fachowo nazywa ale mozna w aptece kupic,pomagaja wlasnie zejsc sie skorce,po operacjach plastycznych tez nosza takie pasy czy gorsety...
 
Szminka mam taki pas, ale rzadko go nosze. Musze go zaczac nosic systematycznie to moze cos mi sie cofnie.
Sami dzieki. Mam nadzieje, ze sie jeszcze wchlonie
 
niczka no co tu duzo gadac troszke trzeba by sie za brzucholek wziasc
ja tez mam podobne zwisy ..tylko nieco wypuklejsze :-Diii stwierdzilam ostatnio, ze wygladam mniej wiecej jak bym byla w 4 m-cu....no
tez sie zabiram za moj ale jakos mozolnie to idzie:tak:
 
Niczko, za szybko tłuszcyk Ci mały wyssał..a że nic nie zostało to skórka nie zdążyła się skurczyć, ale zejdzie... Ja mam oponkę jek siedzę... To pisząc skończyłam makaron sote (jak to się tam pisze;-)) co został po obiadku (czyt. spaghetti...)!!:szok::szok::szok::shocked2::no::sorry2::eek::confused:;-)
 
NICZKO - duzy plus jest taki ze brzusio jest płaski....no skorka faktycznie nie jest idealna....ale jakies cwiczenia powinny pomoc...chyba trzeba jakos ujedrnic te miejsca......z czasem napewno bedzie coraz lepiej.....

Ja jak siedze to ma fałdy a la Michelin......normalnie ponton:-D:-p
 
kasirkaaa ale seksi wygladasz :szok: super, nie wierze ze snoopi tam bylo, po prostu nie wierze ;-)

niczka ja tez mam troche skorke i czekam az sie wchlonie, bo miesnie wycwiczymy, tluszczyk spalimy, a skore :confused: krem wlasnie powinien pomoc i zdrowa dieta, duzo wody , owockow i warzywek :tak:
 
nikus kochana nie przejmuj sie tak...... wszystko jest do zrobienia:tak: troszkę pomasować, ponacierać..... brzuszki porobić i będzie super......a jak nie to się w klinice umówimy..... ja se pójde cycki zrobić a TY brzuszek:-p
kasirka aż trudno mi uwierzyć że to ten sam snoopikowy brzuszek... przyznaj się ,ze to mężyka:cool:
 
reklama
Kasirko w spodniach brzucho wyglada calkiem niezle, prawda :tak:

Dzieki dziewczyny za pocieche. Miesnie to ja tam mam wycwiczone, tam pod ta skora :dry:, jak dla mnie to cwiczenia nie wiele daja na ta resztke skory,
w kazdym razie masaz uskuteczniam, prysznicem zimnym traktuje, kremy wmasowuje, no i czasem nosze ten pas.
 
Do góry