reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdięcia naszych dzieciaczków i ich mam :-)

DSCF4753.jpg

DSCF4754.jpg

DSCF4755.jpg


a to nasze poczynania z chodzikiem,wszedzie ale nie w srodku:no::baffled::-D:-D:-D
 
reklama
Kwiateczek, dobrze że ruszyłaś ten wątek, bo zupełnie zapomniałam że mam stertę styczniowych zdjeć, które miałam Wam powysyłać...

nikol_7mcy%20109.jpg


Zaraz wybiorę jeszcze kilka innych :-)
 
Mogę jeszcze? Mogę, mogę????
Zasypię Was dzisiaj :-p

Dzidziuś dorwał "nowe" zabawki:
nikol_7mcy%20145.jpg


nikol_7mcy%20148.jpg


A tutaj sobie śpiewam przy zabawie:
nikol_7mcy%20151.jpg
 
Śliczne :-) a Nikolka to chyba nie cała mamusia może tatuś Mój wszystkim mówi że Zuza to cały tata oprócz nosa :-D:-D:confused:
 
reklama
Śliczne :-) a Nikolka to chyba nie cała mamusia może tatuś Mój wszystkim mówi że Zuza to cały tata oprócz nosa :-D:-D:confused:

no niestety :angry:
Wszyscy mówią ze to cały tatuś :dry:

A ja czytałam taki artykuł o dziedziczeniu...
I tam napisali, że najczęściej dzieci jak sa malutkie to sa podobne do ojców. Domniemywa się ze natura tak to sobie wymyśliła, żeby ojciec nie miał wątpliwości że to właśnie ON "przyłożył" się do danego potomka :-D
Nie powstrzymałam się i pokazałam to mojemu M, żeby trochę ugasić te jego bute :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Super sesja, zwłaszcza piżamowa :-) O i widzę, że Nikolka ma takiego samego bodziaka jak Iga firmy Ewa :rofl2:

Dzięki, dzięki Migotka.
A bodziaki kupiłam takie dwa bo były w atrakcyjnej cenie i tylko rózowe. Na Allegro rzecz jasna.
Wczesniej zabijałam się za kopertowymi bodkami, a teraz szczerze mówiąc wole te wkłądane przez głowe (wolę, bo Nikolka nie bardzo :baffled:)
 
Do góry