reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdięcia naszych dzieciaczków i ich mam :-)

Kamilka Adaś wygląda jak prawdziwy rajdowiec.... ale nie pozwol za duzo siedziec w tym małemu, a to dlatego ze nozki sa za szeroko rozstawione i stópki dziecka wykrzywiaja sie do środka co powoduje zaburzenia w chodzeniu bo źle stawia potem stopki:-( Takie jeździki są juz dla dobrze chodzących dzieci....wiem to z dobrego źródla.
 
reklama
aniusia wiem bo bede fizjoterapeutka narazie byl tylko do tego przymierzony a narazie bwi sie tylko kolkami :tak::tak::tak: zreszta moze z niego spasc bo nie ma poreczy
 
my mamy taki sprzet
DSCF4087.jpg

aniusia dziecko nie usiedzi az tyle by moglo to miec jakies skutki:sorry2::sorry2:przynajmniej u nas trwa to max 2 min:-D:-D:-Dtez bardzo interesujace sa kola ale ostatnio z drugiej strony:-D:-D:-Dkladzie sie na siodelko i patrzy na kola z drugiej strony:-D:-D:-Dtak nabil sobie jednego guza:baffled:przelecial na druga strone:sorry::sorry:
Kathy Nelcia jest slodka szczegolnie z ta slinka:-D:-D
Adas to juz wielki chlop,jak dumnie siedzi:tak:"popatrzcie na mnie dziewczyny::-):-D
nasze zdjatko jest z listopada bo teraz nie ma szans by usiedzial chwilke:baffled:
 
Ostatnia edycja:
Super dzieciaczki ,swietne zdjecia :-)
A co maja do tego szeroko rozstawione nogi?Przynajmniej od zawsze bylo wiadomo ze jak np nosimy dziecko to na swoim biodrze i zawsze tak zeby obejmowalo nogami nas w pasie,czyli nozki jak najszerzej,tak samo jak i z podwojnym pieluchowaniem na stawy.
Sa pchacze od 9 miesiaca ,taki jak my mamy z firmy Chicco .
 
Kilka świerzutkich zdjęć Amelki, bo dzisiejszych :tak:
 

Załączniki

  • 20090121 (17).jpg
    20090121 (17).jpg
    16,4 KB · Wyświetleń: 30
  • 20090121 (25).jpg
    20090121 (25).jpg
    17,7 KB · Wyświetleń: 31
  • 20090121 (29).jpg
    20090121 (29).jpg
    19,4 KB · Wyświetleń: 30
  • 20090121 (33).jpg
    20090121 (33).jpg
    15,7 KB · Wyświetleń: 27
  • 20090121 (44).jpg
    20090121 (44).jpg
    12,4 KB · Wyświetleń: 22
reklama
Mi też sie podoba coś takiego jak pokazywała Iwonka albo takie tańsze
JEŹDZIK JEZDZIKI z MP3 3w1 PCHACZ I KOLYSKA (515837863) - Aukcje internetowe Allegro

Wiem nie wątek o tym ale tak fajnie maluchy wyglądają na tych pojazdach i myśle że niedługo bedzie je takie coś cieszyć Może na wiosne kupimy

my kupiismy cos takego NOWY FISHER PRICE CHODZIK - JEŹDZIK (522606286) - Aukcje internetowe Allegro nasza Julianna zachwycona jest ;-) a cena w selgrosie ten chodzik był za 303zl a w Akpolu za 324zl:szok: nie ma jak to ceny z allegro :-D
 
Do góry