reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdięcia naszych dzieciaczków i ich mam :-)

reklama
Kangurka-niunia slodka.takie chwile sa cudowne prawda:-)mojego malego tak nie zlapie bo za pretki:-D:-D Co do zabawki to super,tatus mial zabawe przednia:-D:-D wlaczal pilota,autko ruszylo a Konradek za nim i tak przez godz:baffled:oboje sie cieszyli:-D:-D
 
Witam. Aenye,Kwiateczek ale zdolne te Wasze dzieciaczki!:szok:Moj Wiktorek probuje raczkowac.




zalacznik.html






Bardzo lubi byc prowadzony za raczki!




zalacznik.html






A tu z bula!:happy:





zalacznik.html
 
ta zabawke tatus kupil synkowi na Mikolaja:-)raczej jest dla tatusia:-)Tatus wlaczyl a synek z autkiem biegal:-D:-D
a taka kule kupila mama:-)jak sie ja dotknie to sie turla i gra:-);-)
 

Załączniki

  • DSCF4137.JPG
    DSCF4137.JPG
    68,9 KB · Wyświetleń: 21
  • DSCF4184.JPG
    DSCF4184.JPG
    80,6 KB · Wyświetleń: 18
  • DSCF4188.JPG
    DSCF4188.JPG
    65,3 KB · Wyświetleń: 23
Ostatnia edycja:
reklama
AGA no maly szaleje jak moj:-);-)widze ze bule tez lubi:-D:-D ja wczoraj dalam konradkowi to caly byl usmarowany:-DDSCF4126.JPG
a tu wczorajsza nowosc-pompki:-DDSCF4175.JPG


keyko-mala urocza ale nie dodawaj zdjec malej nago:no:wlasnie czytalam jak jedna z mam znalazla dziecko kolezanki na jakims portalu pedofilskim:szok::wściekła/y:
wejdz na strone mamy z uk i z Nottingham
 
Do góry