reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdięcia naszych dzieciaczków i ich mam :-)

sliczne fotki, kangurka!

wrzucam troche ekstremalnych wyczynow mojego Masia ;-)
normalnie szok :-D
dodam, ze nie pomagam mu pozowac ;-)

moj maksymalny synek :-D

pomagam mamusi..



..i mam z tego niebywala radoche!



czworak na pelnych stopkach :szok:



pokonuje przeszkody z predkoscia swiatla:



lubie tez wygladac przez okno..

i

szczegolnie, ze mamy takie sliczne widoczki :-)



lubie tez spac w ekstremalnych warunkach pogodowych, nawet, gdy pada snieg :-D



ale nie martwcie sie, lubie byc mala sniezynka..



a jak jestem wyspany, to cwicze ekstremalne wyczyny sportowe, jak sieganie roznych rzeczy z wyzyn..



badz targanie poduszki na stojaco, gdy mama nie widzi :-D



to pisalem ja, Masio B. :-D

 
reklama
Wszystkie dzieciaczki są cudne.
Matko kochana ..aenye normalnie wierzyć się nie chce co potrafi już Masio. Gratuluję takiego zdolniachy :-D.
 
hehe, dziekuje :-D ale on taki wybiorczy w osiagnieciach, hehe, nie siedzi jeszcze dobrze, a juz do lazenia sie bierze!
i tez mam stracha, co to z niego wyrosnie.. :-D
 
maksio super zdolniacha, a moja młoda jest tak leniwa że nie chce sie przewracac choć widzialam że umie heheh za to uwielbia siedziec i to czyni bez asekuracji :-)
 
..aenye- niezłego masz podróżnika - odkrywce, taki mieszkaniowy Tony Halik ;-)
Mam pytanie do ciebie na wózkowym wątku.
 
Ostatnia edycja:
DSCF4044.JPGDSCF4054.JPG
tak teraz raczkuje:-D:-D;-)
 
tez chciałam wkleić jakies foty, ale czytnik kart mi karty nie przyjmuje :baffled:

wszytskie dzieciaczki śliczne, ale tak patrzę i się zastanawiam Patrycja Twój Masio oby napewno jest z maja 2oo8? Kurde zdolniacha z niego jak się patrzy. Jestem pełna podziwu :tak::tak::tak:
 
reklama
Aenye no bomba,a gdziue wlasnie czytalam ze czasami tak jest ze dziecko moze nawet pominac etap siadania a wezmie sie za chodzenie najpierw :-)
Kwiatuszek twoj tez ladne pozy wyczynia,moja klucha nie ma siely jak na razie papska podniesc,a te zdjecie co Konradek siedzi z tymi zzabawkami to jest chodzik tej firmy? Al;e odpisz na watku Ciuszki .......
 
Do góry