reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdięcia naszych dzieciaczków i ich mam :-)

Kwiateczek postaram się Ci wytłumaczyć...żeby wstawić zdjęcie musisz:
1. nacisnąć przycisk odp tak jakbyś chciała pisac
2. pod okienkiem do pisania masz opcję zaawansowana edycja - klikasz
3. wśród różnych znaczków w pierwszym rzędzie na samej górze tego okienka musisz wybrać znaczek spinacza - jest 6
4. pokazuje ci się opcja przeglądaj wtedy szukasz u siebie na dysku zdjęcia - nie może przekraczać chyba 780kb więc musisz je zmniejszyc w jakimś programie
5. robisz wyslij
6. otwierasz znowu ten spinacz, tam jest twój załacznik i wstawiasz...
DSC03954.JPG
mam nadzieje, ze nie namieszałam za mocno....

powodzenia
 
Ostatnia edycja:
reklama
sorry, wykasowałam tego posta- sama go czytać nie mogłam , taki ze mnie mgr inż wklejania zdjęć:nerd:
Od nowa ale łatwiej / najprościej: Image Hosting - ImageHosting.com - Image Sharing



3. wklejasz link Clickable Thumbnail for Forums[/I][/B] ( będzie to miniaturka)
lub
[I][B]Clickable Thumbnail for [IMG] Forums[/B] [/I]( zdjęcie w pełnym rozmiarze)


[/CENTER]
 
Ostatnia edycja:
No widzę, ze ja tu wykłady :nerd: robię, a ty sobie świetnie radzisz:-D:-D:-D.

Nic, może się komuś przyda.

Synek śliczny:-).
 
Udalo sie,dwoma sposobami.dzieki dziewczyny:-)az wstyd:sorry:
Zaszalalam dzis,musialam szybko ulepic bo tutaj z ta pogoda:dry:teraz juz jest po balwankach:dry:ale coz,Konradek mial przez chwile radoche:-)
 
reklama
agapaszko przede wszystkim suwaczki(kody do nich ) zeby miec na stale wkleja sie wEDYTUJ SYGNATURE tzn na samej gorze forum,na rozowym pasku masz SZYBKIE MENI a potem wchodzisz w edytyj sygnature ,wkekasz kod(kod zawsze tylko ten zaczynajacy sie od Url..... do forum,BBcode
 
Do góry