reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdięcia naszych dzieciaczków i ich mam :-)

i testowanie nowego krzesełka, czyli powolne przygotowania do pierwszego posiłku... (odliczamy jeszcze 2 tygodnie:happy2:)
 

Załączniki

  • nikol_5mcy 073.jpg
    nikol_5mcy 073.jpg
    58,1 KB · Wyświetleń: 25
  • nikol_5mcy 076.jpg
    nikol_5mcy 076.jpg
    45,5 KB · Wyświetleń: 25
  • nikol_5mcy 025.jpg
    nikol_5mcy 025.jpg
    55,3 KB · Wyświetleń: 26
reklama
i jeszcze - buszująca na łóżku staruszków ;-)

obiecuję, że już więcej dzisiaj Was zanudzać nie będę :sorry2::-)
 

Załączniki

  • nikol_5mcy 082.jpg
    nikol_5mcy 082.jpg
    51,7 KB · Wyświetleń: 21
  • nikol_5mcy 086.jpg
    nikol_5mcy 086.jpg
    50,9 KB · Wyświetleń: 20
  • nikol_5mcy 087.jpg
    nikol_5mcy 087.jpg
    57,9 KB · Wyświetleń: 20
  • nikol_5mcy 092.jpg
    nikol_5mcy 092.jpg
    37,2 KB · Wyświetleń: 18
Kangurka kolorstycznie mam identyko krzeselko :tak:Super foteczki a nie boisz sie tak wysoko miec materaca od lozeczka ? my mamy w polowie tak moze ciut wyzej ;-)
 
Kangurka kolorstycznie mam identyko krzeselko :tak:Super foteczki a nie boisz sie tak wysoko miec materaca od lozeczka ? my mamy w polowie tak moze ciut wyzej ;-)

Ja też mam jeszcze wysoko- Miko nie siada, nie podciąga się o szczebelki ( no może trochę za ochraniacze).
Wszystkie dzieciaczki- super.
 
Ostatnia edycja:
Kangurka kolorstycznie mam identyko krzeselko :tak:Super foteczki a nie boisz sie tak wysoko miec materaca od lozeczka ? my mamy w polowie tak moze ciut wyzej ;-)

to fotki z tamtego tygodnia, a materacyk komisyjnie obniżył swoje loty przedwczoraj :tak:
narazie Nikol się nie podciąga, ale w końcu przyjdzie ten dzień, a gdy wtedy będę w domu sama z Niki, to nie dałabym rady majsterkować przy łóżeczku, no i wtedy byłoby juz niebezpiecznie :no:

z ciekawostek - moja mama opowiadała mi ze dokładnie w dniu gdy ja skonczyłam 6 m-cy, rodzice obniżyli dno łóżeczka. Tego samego dnia wstałam :-) mimo ze wcześniej nawet samodzielnie nie potrafiłam siedzieć :-p
 
Kangurka super foteczki Nikolki :-)
Ja tez mam obnizony materac i w sumie od dawna,nie zna sie dnia ani godziny co dziecko bedzie w stanie zrobic ;-)
 
Wszystkie maluchy tak podrosły, że szok :szok: to teraz czas na Zosiaczka,
hu hu ha hu hu ha nasza zima zła:-)

 

Załączniki

  • P1020691.JPG
    P1020691.JPG
    53,1 KB · Wyświetleń: 30
Kwiateczek ja dodaje przez zalaczniki zminiejszam zdjecie w paincie :tak: a puzniej jak masz taka agrafke jak miszesz posta obok twrazyczki odaje zalaczniki i puzniej one tam sa i bierzesz agrafke i tam sa te zdjecia i je dodajesz ale to sie wklejaja male :baffled: dla mnie inaczej tez czarna magia nalepiej to z Szopkiem pogadac ona to rzezniczka nawet czujes zdjecia powieksza haha :tak:
 
reklama
Wiktoria dziekuje ale nie mam pojecia o czym mowisz:sorry::sorry::-D ja umie tylko pisac.zdjecie ktore mam to nie ja dodalam:sorry:mam zmniejszone juz ale jak dodac,co to jest agrafka???musialabym miec krok po kroku :-)az wstyd ale coz...:sorry:
 
Do góry