reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdięcia naszych dzieciaczków i ich mam :-)

dzieki, kochane :-) :-) :-)

minka
, hehehehe :-D :-D :-D

iwonko
, sama podroz troche uciazliwa, dzieci na kolanach. na dodatek w strone 'tam' Filip byl bardzo chory i mial chyba ze 40st goraczki w samolocie, ciagle - doslownie - plakal, a ja nie mialam nic, by mu dac na zbicie! koszmar! serce mi pekalo!
ale sam pobyt SUPER, bo pogoda nie dobijala temperatura, bylo naprawde idealnie - ok 26-29st, chyba nie wiecej. i podwiewalo, wiec upalu nie doswiadczylismy. cale dnie na dworzu, wiec Masio zaczal lepiej sypiac, 3-4 razy dziennie walil w kime :-) i troche mu na szczescie zostalo ;-)
nie mieli tez rotawirusa (a ja i malz mielismy okropnego, bardzo sie balam o bable), w ogole zero problemu :-)
takze polecam! koniecznie wersja all inclusive, z dziecmi to jedyny mozliwy relaks! :-)
 
reklama
to teraz trochę nas ;-)

zzzzzzzza039sq7.jpg

zzzzzzzza041xg4.jpg

zzzzzzzza034pb4.jpg

dscn0002aro1.jpg

dscn0024atr0.jpg

dscn0035bet6.jpg
 
aniusia80 ty miałaś buzza razem z gondolką czy sobie osobno spacerówkę kupiłaś?A jak z budką buzz ma tka płytką???:szok:I to rozkładane siedzenie do spania -nogi w górze?To był mój faworyt wśrózeczków ale zrezygnowałam bo przerazało mnie siedzisko spacerówki:szok:Teraz mamy speeda sx.quinny:tak:Ale nie rozkłada sie napłasko....Sorrki ,że wam watek zaśmiecam
:zawstydzona/y:
 
reklama
Kathy kupiłam samą spacerówkę, budkę ma rozkładaną, na zdjęciu gdzie mała pije soczek budka jest złożona (Buzz ma dwa rodzaje budek) ogolnie nie narzekam na ten model, jeżdziłam przed zakupem i buzz'em i speed'em. No i wybrałam Buzza! Przednie koło jak dla mnie jest bardziej stabilne. Narazie nie widze minusów tego ze siedzisko nie rozkłada sie na płasko, mała czuje sie tak jakby leżała w foteliku, nie wierci sie i wiem że jest jej narazie wygodnie, bo potrafi ciagle na spacerkach spać:-) no i podobno jest lepsze krążenie jak nózki są w górze:-):tak:
 
Do góry