reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdięcia naszych dzieciaczków i ich mam :-)

reklama
Madamagda, ale Hania polików nabrała, fajnie że już we włoski możesz coś wpinać, bo moja jeszcze rzadziutko ma włosków, czekam aż jej się sypną:tak:
 
Takie chomiczkowe policzki to ona zawsze miała, tylko jak założę jej ubrano pod szyję to jeszcze bradziej są wydatne hehe, ale co do wpinania ozdób we włosy to troszkę się obawiam że spadnie jej spineczka i włoży ją do buźki także daruję sobie narazie.:tak:;-)
 
hej Kochane majóweczki!!
Kope lat...
Nie zaglądałam tu od 3 miesiecy i steskniłam się bardzo :happy:

My się narazie przypominamy i spadamy, bo skończył mi się limit czasowy na pobyt z dala od córci :sorry2:

nikol_3mce 098.jpg

Nikol Luiza 3,5 m-ca

W wolnych chwilach postaram się jeszcze inne powrzucac - a jest tego troche...
 
hej Kochane majóweczki!!
Kope lat...
Nie zaglądałam tu od 3 miesiecy i steskniłam się bardzo :happy:

My się narazie przypominamy i spadamy, bo skończył mi się limit czasowy na pobyt z dala od córci :sorry2:

nikol_3mce 098.jpg

Nikol Luiza 3,5 m-ca

W wolnych chwilach postaram się jeszcze inne powrzucac - a jest tego troche...
 
Madamagda- alez ta twoja niunia jest sliczna... a mam pytanie wy jeszcze jezdzicie w gondoce?? my jutro odbieramy od naszego wozka stelaz i wreszcie wyjdziemy.. bo ta mala spaceroweczka jest za letnia i nie mam jak malego kocem przykryc...
 
DSC03951.JPG
Adas slodko spi
DSC03953.JPG
Moje pieniazki... patrzcie...
DSC03969.JPG
JJEM kaszke
DSC03985.JPG
tak adas ostatnio wciaga warge az wyskoczyly mu pod warga krosty
DSC03993.JPG
a tu jestesmy na imprezie Pampersa bawimy sie na macie...
 
reklama
My jeszcze jeździmy w gondolce, ale brakuje już niewiele aby Hania nie zmieściła się w niej, więc tak czy siak na zimę przeprowadzka do spacerówki, ale teraz jeszcze korzystamy póki możemy:-)

Ale Adaśko już duży chłopak,:-)
 
Do góry