reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdięcia naszych dzieciaczków i ich mam :-)

O ,a te tylko sie czepiaja usmiechow Panistepelek ;-):-p

Klaudia super zajeta jesiennymi spacerkami:tak::tak::tak::-)

Kwiateczek ,a ja takich swierzych nie lubie bo gorzkie sa ,a nie chce mi sie tej skorki nigdy sciagac.
 
reklama
to ja pokażę moje maluchy w kąpieli, nietety nie mam wanny wiec kapie je w duuużej misce ale ostatnio zrobiło sie coś ciasno - problem w tym ze oni nie chcą se kapac osobno ani pod prysznicem, czekam na domek z duza łazienka i ogrooooomna wanną:-p
 
Madzia ,ja tez kapie w misce,mimo ze mam gleboki duzy brodzik.Kiedy im nie myje wlosow to raz dwa i w misce wtedy myje.

A w domu wlasnym duza wanna moze i dobra,ale na codzien mysle ze jak nie ma miejskiej kanalizacji,tylko wlasne szambo to wtedy z oszczednoscia sciekow bedzie inaczej.Szambo szybko sie zapelnia i jest dosc drogie wybieranie.
 
madzia - Tak, córcia jest bardzo pogodnym dzieckiem ale teraz jak jest wieksza to troszke mniej śmieje się.

Dotkass - Mnie tak naparwde rzadko można zauważyć z usmiechcem i wszyscy w kółko mówia mi o tym.

kwiateczek - Orzechy w prawdzie nie są juz takie świeżę i mozna je juz jeść bez obierania tej skórki.
 
A w domu wlasnym duza wanna moze i dobra,ale na codzien mysle ze jak nie ma miejskiej kanalizacji,tylko wlasne szambo to wtedy z oszczednoscia sciekow bedzie inaczej.Szambo szybko sie zapelnia i jest dosc drogie wybieranie.

Iwonka my na szczęście będziemy podłączeni do kanalizy, więc problem szamba odpada, ale pozostaje ilość zurztej wody ja celowo w mieszkaniu zrezygnowałam kilka lat temu z wanny bo to pożeracz wody:szok: ale czasami marzę o kapieli w pełnej wannie, prysznic to nie to samo:-(
 
A my mamy szambo trzykomorowe, przepływowe, więc wcale tak szybko się nie zapełnia, więc wannę mieć będziemy i już się nie mogę na nią doczekać :tak::-)
 
Ostatnia edycja:
dscn0011k.jpg

picture0101h.jpg
 
reklama
Do góry