reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zapytania, skargi, uwagi dotyczące Naszego forum

mama2006 - ja uważam że do bardzo dobry pomysł.Mogły byśmy poruszać nawet bardziej osobiste tematy.Ja sama nawet czasem chciałam coś napisać więcej ale się powstrzymywałam bo pomyślałam że w zasadzie każdy będzie mógł to przeczytać.A poza tym myślę że wszystkie przyszłe mamusie które miały do nas dołączyć już z nami są.
Myślę że jeszcze bardziej byśmy się do siebie zbliżyły:)
Ale to oczywiście tylko moje osobiste zdanie:)
 
reklama
mama2006 - ja uważam że do bardzo dobry pomysł.Mogły byśmy poruszać nawet bardziej osobiste tematy.Ja sama nawet czasem chciałam coś napisać więcej ale się powstrzymywałam bo pomyślałam że w zasadzie każdy będzie mógł to przeczytać.A poza tym myślę że wszystkie przyszłe mamusie które miały do nas dołączyć już z nami są.
Myślę że jeszcze bardziej byśmy się do siebie zbliżyły:)
Ale to oczywiście tylko moje osobiste zdanie:)
myślę ze nowy wątek, a ten niech zostanie dostepny, bo nie wiem czy da sie zrobić z niego prywatny... musisz mama poczytać
 
Myśle tak jak dziewczyny że lepiej chyba utworzyć poprostu wątek zamknięty tylko dla Nas,a ten ogólny zostawić bo podejrzewam że jeszcze będą dochodzić nowe mamy:tak:Sama wiem ze swojego doświadczenia -zaczęłam pisać na forum babyboom jak urodziłam córcie ,także udzielałam się na ogólnym wątku.
 
Można utworzyć nowy wątek zamknięty, chyba tak będzie najlepiej. Ja też na razie nie wiem jak, bo ogólnie podczytałam forum, wiem tyle, że to możliwe. Nauczymy się i się to zrobi :tak:

Jutro posiedzę nad tematem o wyprawce, zrobię taki zamknięty, żeby kto chce mógł sobie sprawdzić, pospisywać, ale bez komentarzy, czysta lista w jednym poście, w drugim spiszę uwagi, którymi dzieliły się doświadczone mamy. Taki ma pomysł, zobaczę jak mi wyjdzie :p Czy coś takiego Wam odpowiada?
 
Ostatnia edycja:
Witam ciężarówki,

Moderatorko tak sobie pomyślałam o założeniu tematu dla dziewczyn, które będą mieć na chwilę obecną na 100% cesarkę- ja do takich należę. Nie mam pojęcia co wziąć i na co się nastawić w szpitalu- dosłownie nic nie wiem bo skąd... Jeśli uważasz, że to zły pomysł to okey.
 
dziewczyny co sadzicie o wprowadzeniu nowego tematu, ktory nas bedzie dotyczyl juz wkrotce o dietach zywieniowych mam karmiacych?
Mam na mysli jadlospisy, notki po czym nasze pociechy maja kolki itp.
 
reklama
ja bym była za, bardzo mnie ten temat już teraz interesuje, bo kompletnie nie mam pojęcia co można wtedy jeść :)
 
Do góry