reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaniedbanie higieny osobistej

Nie wyobrażam sobie, żeby ktoś, kto się nie myje pracował w kuchni. Przecież to jest ryzykowne.

Przecież to czuć, że ktoś się nie myje. Śmierdzi wtedy jak bezdomni czy tak zwani menele. To zupełnie inny zapach niż jak ktoś się spoci.
 
reklama
Nie wyobrażam sobie, żeby ktoś, kto się nie myje pracował w kuchni. Przecież to jest ryzykowne.

Przecież to czuć, że ktoś się nie myje. Śmierdzi wtedy jak bezdomni czy tak zwani menele. To zupełnie inny zapach niż jak ktoś się spoci.
kiedy pracował na kuchni to z jego higiena było wszystko w porządku dlatego zszokowala mnie ta jego nagła przemiana.
 
myślisz że depresja może wywołać aż takie derastyczne zmiany? Nie zauważyłam żeby chodzil bardziej przygnębiony.. Kurcze jak go pytam czy jest wszystko okej odpowiada że tak. Ja wiem ze po problemach jakie miałam z nim wczensije typu uzależnienie od kompa to nawet wtedy potrafił się kąpać, pracował na kuchni też wracał i sie kąpał, teraz miał dłuższą przerwę od pracy, podjął pracę na stacji paliw ale koniec końców nie wypłacili mu całości za okres próbny i się zwolnił i tak teraz szuka I ma iść dopiero po świętach znowu na kuchnie pracować.
Masz faceta, który olewa Ciebie równo i od dawna. Nie wiem czego oczekujesz 🤷‍♀️
 
Na początku pomyślałam, że to clickabait, ale w sumie … Brak higieny jest powszechnym problemem. Za każdym razem, kiedy przytrafi mi się podróż zbiorkomem albo wizyta w zatłoczonym sklepie boleśnie się o tym przekonuję…
 
myślisz że depresja może wywołać aż takie derastyczne zmiany? Nie zauważyłam żeby chodzil bardziej przygnębiony.. Kurcze jak go pytam czy jest wszystko okej odpowiada że tak. Ja wiem ze po problemach jakie miałam z nim wczensije typu uzależnienie od kompa to nawet wtedy potrafił się kąpać, pracował na kuchni też wracał i sie kąpał, teraz miał dłuższą przerwę od pracy, podjął pracę na stacji paliw ale koniec końców nie wypłacili mu całości za okres próbny i się zwolnił i tak teraz szuka I ma iść dopiero po świętach znowu na kuchnie pracować.
Widywałam wiele osób z problemami, ktore mialy depresje lub inne schorzenia nerwowe i potrafily przychodzic do pracy zaniedbane. Glownie kobiety z przetluszczonymi wlosami, w bylejakich uplamionych ciuchach, nieumalowane. Potrafily strasznie szybko utyc, albo drastyczmnie stracic wage.

Niestety pracowalam obok stoiska gdzie byl sobie pewien bardzo tęgi pan, ktory nie lubil sie myc. Nie bylo to mile dla otoczenia. Kazdy kto obok niego przechodzil zatykal nos. W koncu Panie z odziezowego, zaczely skarzyc sie do jego szefa. Tu sklep z droga elegancką odzierzą, a tu facet tak śmierdział, że nawet nie umiem tego ubrac w slowa. Raz pląsałam po galerii, jak jelonek i doslownie zdrerzylam sie z jego zapachem jak z szyba i wtedy zrozumialam o czym wszyscy ludzie dookola mowia. Tak czy siak faceta w koncu szef musial zwolnic bo sprawa az dyrektor galerii sie zainteresowal. No co mieli zrobic, jak nie chcial sie myc.
Mial zone, dosc sporą babkę, jak on i przez to, ze on tak dawal po nosie to przy okazji ludzie bardzo czesto obmawiali i ją, że to jej nie przeszkadza, że to toleruje, kto wychodzi za takiego śmierdziela, że pewnie etz brudaska. Ludzie sa bezlitosni.
 
reklama
Właśnie ja też patrzę na bóle jajników i myślałam że to jest mój wyznacznik owulacji ale w poprzednim cyklu okazało się że tak nie jest, więc już sama nie wiem 🤷‍♀️ a jakie moje zdziwienie było jak przyszła miesiączka szybciej, nie pozostaje nic jak czekać i trzymać kciuki że wreszcie się uda

Oczywiście że tak ale nie w każdy miesiąc jestem w stanie tak robić, staramy się jak najczęściej ale nawet to nie przynosiło ani nie przynosi efektów
Jeszcze w lutym planowałaś...
 
Do góry