reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaniedbanie higieny osobistej

reklama
Co za dziwna relacja że nie możesz mu po prostu powiedzieć żeby się umył?
Szantaz seksem? Serio? Na zasadzie że "jak się umyjesz to dostaniesz nagrode"? To dorosły facet jest! A nie dziecko któremu trzeba dać cukierka za kąpiel... dziewczyny załamujecie mnie 😁

Nie wyobrażam sobie ze musiałabym szantazowac czymkolwiek mojego partnera. Pewnie przestałby być moim partnerem gdybym musiała coś takiego robić.
Proponuję szczerą rozmowę zamiast szantazu i powiedzenie wprost
Serio? Uważasz to za szantaż? Ja bym palcem takiego brudasa nie tknęła i dokładnie to bym powiedziała partnerowi, który się nie myje i domaga się seksu. No chyba że Wam generalnie nie przeszkadza seks z brudasem, więc tak - wtedy to szantaż.
 
Serio? Uważasz to za szantaż? Ja bym palcem takiego brudasa nie tknęła i dokładnie to bym powiedziała partnerowi, który się nie myje i domaga się seksu. No chyba że Wam generalnie nie przeszkadza seks z brudasem, więc tak - wtedy to szantaż.
generalnie to przeczytaj jeszcze raz to co napisała @Bibi89 :)
 
Odpowiem tutaj, nic nie daje nie uprawianie seksu, chodzi i mówi tylko że się na dole podmył więc jest czysty... Opadają mi ręce po prostu... To się dzieje od jakiś 3 miesięcy... Na nic rozmowy się zdają. Dziewczyny ja na prawdę już nie wiem, używa tylko dezodorantu i tyle. Na początku starałam się tłumaczyć to że może ma jakiś problem z sobą natury psychicznej ale z zachowania się nie zmienił...
 
Ale jego to nie krępuje? Już nawet nie mówię o sytuacjach intymnych ale tak w ogóle na co dzień? Przecież to jest odpychające.
 
reklama
Do góry