reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zalany test ciążowy?

reklama
A czy beta hcg z krwi po 30 dniach od zbliżenia będzie wiarygodna w 100%? Moje zaburzenia lękowe nie dają mi spokoju, biorę tabletki od psychiatry.. myślę żeby powtórzyć betę z krwi w przyszły piątek (26.07) bo wtedy minie już 30 dni od tamtego zbliżenia...

Tylko proszę już bez złośliwości.. Czy 30 lub 32 dni po zbliżeniu to już będzie najwiarygodniejsze potwierdzenie z krwi, że nie ma ciąży? Proszę odpowiedzcie mi bez złośliwości.. wykańcza mnie ten stres...chcę po prostu wiedzieć i nie będę już na razie chciała zbliżeń intymnych dopóki nie będzie lepiej z moimi lękami....

Posłuchaj, nic nowego tutaj no forum nikt Ci nie powie. Dostałaś odpowiedź na swoje pytanie na temat ciąży-nie jesteś w niej i to się nie zmieniło nawet Jeśli będziesz o to pytać codziennie. Jeżeli mimo wszystko masz wątpliwość to udaj się do lekarza, jeśli nasze odpowiedzi Ci nie wystarczają. Co do bety - jeśli masz ochotę możesz ją robić nawet codzienne, jeśli to Cie uspokaja, nikt Ci nie zabroni.



Szczerze, trudno odpowiedzi bez złośliwość, skoro dostałaś odpowiedz a mimo to pytasz o to samo. Wiec albo robisz to specjalnie, a jeśli nie to mając rzeczywiście zanurzenia lękowe nie powinnaś szukać dowodzi na tak niepokojące cię rzeczy na forum ( bo widać że ten temat cię przeraża) tylko i lekarza. Więc musisz się liczyć z tym że w locie te odpowiedzi będą złośliwe, bo ileż można odpowiadać na to samo.

Nie wiesz czy jesteś w ciąży - idź do lekarza i sprawdź.
 
Miałaś miesiączkę, negatywne testy i negatywną betę. Jakiego potwierdzenia jeszcze oczekujesz?
Miałam bardzo skąpą miesiączkę i się przestraszyłam... Nie miałam stosunku, jedynie petting..nasienie wytarłam w chusteczkę, potem myłam dłonie wodą z mydłem i po pewnym czasie poszłam wziąć prysznic i dotykałam pochwy.. boję się że mogłam coś przenieść... Mam zaburzenia lękowe stąd te moje obawy i upierdliwość...
 
Miałam bardzo skąpą miesiączkę i się przestraszyłam... Nie miałam stosunku, jedynie petting..nasienie wytarłam w chusteczkę, potem myłam dłonie wodą z mydłem i po pewnym czasie poszłam wziąć prysznic i dotykałam pochwy.. boję się że mogłam coś przenieść... Mam zaburzenia lękowe stąd te moje obawy i upierdliwość...

Znamy już tą historię na pamięć - gdyby rzeczywiście tak ten temat Cię niepokoił, już dawno byłabyś po wizycie u ginekologa, a nie systematycznie pisała na forum. Więc cos tu jest nie tak....
 
Znamy już tą historię na pamięć - gdyby rzeczywiście tak ten temat Cię niepokoił, już dawno byłabyś po wizycie u ginekologa, a nie systematycznie pisała na forum. Więc cos tu jest nie tak....
Ginekologa mam dopiero w sierpniu, biorę tabletki od psychiatry na zaburzenia lękowe..po prostu chciałabym jeszcze raz zrobić badanie z krwi i to mnie uspokoi dlatego pytam czy ponad miesiąc od zbliżenia będzie wiarygodny wynik?
 
reklama
Ginekologa mam dopiero w sierpniu, biorę tabletki od psychiatry na zaburzenia lękowe..po prostu chciałabym jeszcze raz zrobić badanie z krwi i to mnie uspokoi dlatego pytam czy ponad miesiąc od zbliżenia będzie wiarygodny wynik?
Pokaż psychiatrze to, co tutaj piszesz. Nie wiem, może powinien zmienić Ci leki.
 
Do góry