reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zalany test ciążowy?

reklama
Miałam bardzo skąpą miesiączkę i się przestraszyłam... Nie miałam stosunku, jedynie petting..nasienie wytarłam w chusteczkę, potem myłam dłonie wodą z mydłem i po pewnym czasie poszłam wziąć prysznic i dotykałam pochwy.. boję się że mogłam coś przenieść... Mam zaburzenia lękowe stąd te moje obawy i upierdliwość...
Radzę Ci naprawdę wybrać się do ginekologa i zacząć się zabezpieczać skoro tak panicznie boisz się ciąży a masz partnera. Chociaż powtórzę jeszcze raz - nie ma ŻADNEJ możliwości zajścia w ciążę przez petting.
 
Radzę Ci naprawdę wybrać się do ginekologa i zacząć się zabezpieczać skoro tak panicznie boisz się ciąży a masz partnera. Chociaż powtórzę jeszcze raz - nie ma ŻADNEJ możliwości zajścia w ciążę przez petting.
Więc po wytarciu palca w chusteczkę a potem po umyciu rąk wodą z mydłem a później prysznic i mycie miejsc intymnych- nie przeniosłam sobie żadnych plemników?
 
Ginekologa mam dopiero w sierpniu, biorę tabletki od psychiatry na zaburzenia lękowe..po prostu chciałabym jeszcze raz zrobić badanie z krwi i to mnie uspokoi dlatego pytam czy ponad miesiąc od zbliżenia będzie wiarygodny wynik?

To w takim razie poczekaj do wizyty, bo to że będziesz codziennie o to pytała na forum nic nie zmieni.

Ja rozumiem zaburzenia lękowe, ale Twoje pytania wynikają z braku elementarnej wiedzy na temat zapłodnienia. Dlatego zamiast tracić czas na forum, proponuję wykorzystać go efektywnie i poczytać kiedy dochodzi do zapłodnienia, jakie
muszą być spełnione. Bo Twoje pytania nie wynikają z zaburzeń lękowych tylko z braku wiedzy. A czekając na wizytę możesz codziennie sprawdzać betę żebyś była spokojna. Nic więcej poradzić nie mogę.
 
To w takim razie poczekaj do wizyty, bo to że będziesz codziennie o to pytała na forum nic nie zmieni.

Ja rozumiem zaburzenia lękowe, ale Twoje pytania wynikają z braku elementarnej wiedzy na temat zapłodnienia. Dlatego zamiast tracić czas na forum, proponuję wykorzystać go efektywnie i poczytać kiedy dochodzi do zapłodnienia, jakie
muszą być spełnione. Bo Twoje pytania nie wynikają z zaburzeń lękowych tylko z braku wiedzy. A czekając na wizytę możesz codziennie sprawdzać betę żebyś była spokojna. Nic więcej poradzić nie mogę.
Brak mi wiedzy bo nikt ze mną w domu ani w szkole na ten temat nie rozmawiał i wyrosłam na wariatkę z zaburzeniami lękowymi... muszę się dowiedzieć tego wszystkiego od ginekologa i z książek bo w internecie nie zamierzam czytać..
 
Brak mi wiedzy bo nikt ze mną w domu ani w szkole na ten temat nie rozmawiał i wyrosłam na wariatkę z zaburzeniami lękowymi... muszę się dowiedzieć tego wszystkiego od ginekologa i z książek bo w internecie nie zamierzam czytać..
Skoro znalazłas forum to chyba umiesz wygooglac, ile zyje plemnik w niesprzyjających warunkach
 
Skoro znalazłas forum to chyba umiesz wygooglac, ile zyje plemnik w niesprzyjających warunkach
Wiesz.. różne rzeczy czytałam, że na powietrzu plemniki żyją od 15 do 30 minut, jak wysycha nasienie w którym się znajdują to umierają od razu. Czytałam też, że mydło z wodą zabija plemniki wszystkie a gdzie indziej wyczytałam, że niekoniecznie wszystkie... dlatego tak świruje... wolałam zapytać tutaj na forum doświadczonych osób niżeli czytać bzdety w necie...
 
reklama
Brak mi wiedzy bo nikt ze mną w domu ani w szkole na ten temat nie rozmawiał i wyrosłam na wariatkę z zaburzeniami lękowymi... muszę się dowiedzieć tego wszystkiego od ginekologa i z książek bo w internecie nie zamierzam czytać..
W szkole to jest podstawa programowa, więc powinnaś to wiedzieć. A dwa jeśli bym czegoś nie wiedziała, to sama dążyłabym do tego by się dowiedzieć. Zwłaszcza że odpowiedzi które uzyskałaś Cię nie przekonują🤷 nie ma fizycznej możliwość byś była w ciąży, chyba że byłoby to niepokalane poczęcie.
 
Do góry