reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

24magda09 - kochana, ale nie opuszczasz nas chyba?? Fajnie, że dziewczynka, szkoda, że z ZD, ale z tym da się żyć i to długo. Są różne "poziomy" upośledzenia i nie musi być ono duże. Życzę Ci dużo wytrwałości i spokoju, żeby to wszystko się ułożyło.
 
reklama
Witam,
Hess fajowe takie foty z brzucha:cool2:
Madziu nie opuszczaj nas, jesteśmy z Tobą wszystkie całym sercem:blink: mogę sobie tylko wyobrazić co czujesz, bardzo mi przykro, ale pamiętaj że teraz ta Mała Istotka potrzebuje Cię jeszcze bardziej:blink: wierzę, że jakoś to wszystko sie ułoży:) przytulam:)

A u mnie sytuacja wygląda następująco, jestem nieco zbolała po punkcji, ale ogólnie jest ok. Prawidłowych jajec mamy 4:) troszkę mi dziwnie bo za pierwszym razem było 11:szok: tylko że wtedy nic z tego nie wyszło:baffled: pani dr powiedziała, że jest dobrze:sorry2: teraz wszystko w rękach embriologów i tego Pana u góry:-p oprócz tego lista leków, że płacąc w aptece prawie dostałam zawału:o od dzisiaj 2x1 Estrofem, 1x1 Encorton, 2xpo3 tab Luteina, a dzień przed transferem seria zastrzyków Clexane:ninja2: a jeszcze we wtorek 5 dzień po punkcji Gonapeptyl Daily:baffled: myślała, że już nie będzie kłucia a tu proszę:zawstydzona/y: w szoku jestem bo rok temu była tylko Lutka i Dupek a tu taka armia:confused: wierzę, że to coś pomoże;-) ;) lecę poleżakować:biggrin2: teraz tylko czekać na TEN telefon:szok:
 
Magda, życzę Ci dużo sił. Wiem, że bardzo się boisz i teraz wydaje Ci się to nie do przeskoczenia. Daj sobie czas na oswojenie się z sytuacją. Ściskam Cię!

Kate, to masz podobne wyniki jak u mnie:) ja miałam 5 komórek włąsciwych, z czego powstały trzy zarodki - ten teoretycznie najsłabszy okazał się dziewczynką i bąbluje mi w brzuchu:)
co do leków to podobnie jak u mnie przy pierwszym podejsciu. co do clexane, to napisałas, ze całą seria dzien przed transferem - a nie czasami cała seria po jednym dziennie od dnia poprzedzającego? bo ja tak miałam i żyję z tymi zastrzykami do dzisiaj, a włąsnie zaczynam 22 tydzien :D
masz clexane 0,4? na refundację? warto się o to postarac, choć z tego co pamietam Gameta dawała 100%, ale już u mojego elkarza dostałam ze znizką (około 13zł za opakowanie)
 
Anika oczywiście że po 1 zastrzyku:cool2: niestety recepta na 100% na dodatek 2 opakowania:oo2: jak tylko wszystko się powiedzie postaram się to załatwić receptę ze zniżką :-) :) fajnie, że mamy podobne wyniki, może też doczekam się upragnionej Córci:sorry2: choć nie powiem, synka też wezmę:-p
 
Witam.
Dzwoniła do mnie Pani Dr z zapytaniem jak się czuje i pow ze mamy 3 zaplodnienia☺ pow ze to bardzo dobry wynik☺ oby tak dalej zostalo☺ z tego wszystkiego zapomniałam zapytać o transfer milego dnia☺
 
Witam.
Dzwoniła do mnie Pani Dr z zapytaniem jak się czuje i pow ze mamy 3 zaplodnienia☺ pow ze to bardzo dobry wynik☺ oby tak dalej zostalo☺ z tego wszystkiego zapomniałam zapytać o transfer milego dnia☺
rewelacyjny wynik!:) a Ty się dowiaduj, kiedy transfer :) bo rozumiem, że prg w porządku i można myśleć o transferze świeżego zarodka?
 
reklama
Jutro trzymamy kciuki za wizytę kaiiny !!

MAJ


21 - Kaiina - wizyta u gina prowadzącego ciążę

23 - KasiaAnna - wizyta w trakcie stymulacji
24- Hess- wizyta u gina prowadzącego ciążę
27/28 - KasiaAnna - punkcja !!

CZERWIEC

1- anika11 - usg połówkowe
2 - Madziula_87 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
7/9 - Madziula_87 - cc jak źle
14/16 - Madziula_87 - cc jak ok (stawiam na tą opcję)
 
Do góry