reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Ach!
Dziewczyny pozazdrościć takich zakupów! [emoji3]
Miejmy nadzieje, że wkrótce wszystkie sie na takie wybierzemy [emoji4]
Miłego dnia Kochane!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hess tak to jest kochana jak się oferuje miejsca noclegowe w Bieszczadach :-) inni leniuchuja a ja muszę zapieprzac i na odwrót :-)
A co sadzisz o tych moich plamieniach i bólach ? Miałaś może coś podobnego ? Bo mi się to zdarza pierwszy raz :-(
 
Bernadetta - kurcze, trudno powiedzieć. Nie miałam tak. Zdarzało mi się, że @ przychodziła po np 2 tyg. Ale zawsze było to konkretne krwawienie. A te plamienia? Może coś się tam w macicy ciągle oczyszcza. Chyba warto było by pójść do lekarza i zrobić usg. Może miałaś bardzo grube endometrium? Szczerze mówiąc nie wiem co Ci doradzić.

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny powiedzcie mi kochane bo znów wkrecam sobie fazę że cos nie tak bo razem z beta w 9 dpt zrobiłam tsh. Wynik 3,09. Żaden z lekarzy nie skomentował tego wyniku. A dziś wpadł mi w oko artykuł że w ciąży wynik max powinien być 2,5. Nigdy nie miałam problemów z tarczycą. Wiem panikarz jestem ale powiedzcie co sądzicie. Jutro powtórzę wyniki badań.
 
Iskra82 - z tym to warto iść do endokrynolog, bo tarczyca w ciąży bardzo ważna jest. Ciąża często powoduje zachwiania tsh, a np po ciąży jest już ok. Masz rację, wynik powinien być max do 2,5. Niestety ja Ci nie pomogę jak to jest, gdy ktoś problemów nie miał z tarczyca, a w ciąży ma. Bo ja mam niedoczynność od 8 lat, więc tak czy siak biorę leki i odkąd jestem w ciąży muszę co miesiąc się kontrolować. Na pewno samo TSH nie wystarczy do diagnozy. Mnie lekarka zleca zawsze tsh, ft3 i ft4. Myślę też, że nie ma co robić tych badań co 5 minut i na własną rękę. Idź najpierw do endokrynolog. Mnie lekarka mówiła, że jak będę w ciąży to najlepiej pojawić się u niej do 5 tc.

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Już telefonicznie kontaktowalam się z endokrynolog powiedział by jutro powtórzyć badanie i z wynikami do niego. Ale tylko powiedział o tsh ale też myślę że wszystkie zrobie. I wspominał o lekach min dawce. Ale to dopiero jutro więc rano lece do labo. W sumie jutro zacznie się 6 tydzień mam stresa ale mam nadzieję że będzie ok. Jesteś wielka Hess!!!
 
Iskra82 - spokojnie, to nie jest jakaś tragedia. Normalka, która w ciąży się zdarza. Lekarz oceni wyniki, da min dawkę leku i będzie git.
Nie nakręcaj się, bo do końca ciąży zwariujesz ;)

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana wiem że oszaleje do końca ciąży☺ Masakra jakaś
Chciałabym się trochę cieszyć ale tak bardzo się boję że coś przeocze że szok.
Rozmawiałam dziś z przyjaciółką i mówię jej że się uspokoje po 3 miesiącu a ona w śmiech że w 3 powiem że w 6 itd
No muszę wyluzować bo mój kropek jest silny i ma dobrze w moim brzuszka.
Właśnie w TVN mówią o in vitro.
Boże oni powariowali !!! Będzie to masakra
 
Czesc staraczki
Chcialabym dolaczyc sie do waszego grona bo najlepej wygadac sie komus kto przechodzi przez to samo
Jestem wlasnie po antykach i 2 dzien na gonapeptylu, 18 wizyta kontrolna jak zadzialaly leki i decyzja o dalszej stymulacji. Masakra myslalam ze bedzie psychicznie troche łatwiej a przy kazdej wizycie gdzie dostaje kolejny lek jest taki stres ze nie moge normalnie funkcjonowac
Dlatego wlasnie postanowilam dolaczyc do jakiegos forum gdzie mozna pogadac z kims kto wie z czym to sie je
Gratuluje tym dziewczynom ktorym sie juz udalo trzymam kciuki za szczesliwe rozwiazania
Mam nadzieje ze i ja wkrotce dolacze riwniez do grona przyszlych mam
 
reklama
Gosia321 - witaj i śmiało do nas dołącz :)
A jeśli wolno zapytać, to co jest powodem u Was do in vitro i gdzie się leczycie?
Jak będziesz miała pytania, to śmiało :)

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry