reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Masz racje Anika11 Magda coś się nie odzywa i też zaczynam się martwić zatem Magda, Kaiiina odmeldowac się proszę abyśmy się tu nie zamatwialy.
A skoro już jest tak świątecznie to i ja życzę wszystkim zdrowych, radosnych Świąt Wielkiej Nocy spedzonych w rodzinnym gronie a w przyszłe święta jeszcze powiększonym ;-) oraz mokrego dyngusa :-)
 
reklama
obraz_Wielkanoc_7-748x397.jpg
Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych,
pełnych wiary, nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju,
serdecznych spotkań w gronie rodziny
i wśród przyjaciół
oraz wesołego Alleluja Kobietki :)
 

Załączniki

  • obraz_Wielkanoc_7-748x397.jpg
    obraz_Wielkanoc_7-748x397.jpg
    55,7 KB · Wyświetleń: 562
Devil rose, ale każdy przypadek jest inny, każdy organizm reaguje inaczej i jednej się uda przy pierwszym podejściu, a tak ja mi np. przy 6 ;) ...nie wolno się poddawać! bo jeśli nie spróbujemy teraz to do celu będzie dalej bardzo daleko! ...do dzieła i nie myślimy negatywnie! ...moc kciuków :) i zarażam 28 tygodniowymi dziewczyńskimi ;)

Miłego dnia Kobietki :*

No to mnie pocieszyłaś. Sześć razy - gratuluję wytrwałości. Podtrzymałaś mnie na duchu. "Zaraza" bardzo mi się przyda. W klinice zaprzyjaźniłam się z dziewczyną, która też już została szczęśliwą mamuśką i podtrzymuje mnie na duchu. Niedawno na bocianie ukazał się raport na temat skuteczności klinik realizujących Rządowy Program Leczenia Niepłodności Metodą Zapłodnienia Pozaustrojowego i Gyncentrum jest w pierwszej 10. Wiem, że klinika jest bardzo dobra, ale i tak się boję, że będą w tej grupie, której się nie udało. No ale w razie porażki zawsze pomyślę o tobie, i o tych 6 razach
wielkanoc.png
 
Ostatnia edycja:
Kochane jutro trzymamy kciuki za Bernadetta i udaną wizytę ;-)

29- Bernadetta- wizyta w klinice

MARZEC

30- KATE23- wizyta w Gamecie
31- Bernadetta - wizyta w klinice


KWIECIEŃ
2- Madziula_87 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
4 - Kaiina - wizyta u gina prowadzącego ciążę
4- Hess- usg w Novum
8 - Hess - wizyta u gina prowadzącego ciążę
11 - 24magda09 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
19- Kaiina - wizyta w Lux Med
20 - Anika11 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
27 - Hess - usg połówkowe
 
Ostatnia edycja:
Bernadetta - i ja przyłączam się z kciukami :)

Jak Wam dziewczyny mijają Święta? Ktoś Was dzisiaj zmoczył? Mnie na szczęście nie, chyba że liczy się wylanie na siebie herbaty ;)?

U nas tylko wczoraj byliśmy u teściów i potem u nas, a raczej u rodziców na dole święta z moją rodzinką.
Dziś wolne, totalne lenistwo, nie licząc rozpakowania się po wyjeździe :)
 
reklama
Hej, na szczęście już po świętach :-p wczoraj byłam na rano w pracy potem obiad u moich rodziców, a dziś miałam kumpelę z rodzinką u siebie, a sama idę na nockę ( właściwie 3 :baffled:), połamana jestem strasznie, zakatarzona, chyba będę chora:wściekła/y: wizytę w Gamecie mam jednak 30 marca bo dostałam @ wcześniej i kazali przyjechać dzień wcześniej:cool2: mam mały problem Estrofem mam rozpisany do 29marca to jest (teoretycznie do 4dc ale to będzie 5dc i chyba sama go odstawie) i mam straszną @? czy ktoś tak miał? pierwsze dwa dni prawie nic nie leciało, a teraz nie wyrabiam ze zmianą podpasek, takie skrzepy mi lecą że szok ( sorry za opis) aż się boję, czy to dobrze:baffled:
Hess jak samopoczucie?
Bernadetta kciuki zaciśnięte:laugh2:
Miłego wieczoru:-D
 
Do góry