reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Tak Anika czekam na poniedziałek:)) już będzie musiało być serduszko na tej wizycie poza tym mam większe zaufanie do tego lekarza prowadzącego niż tego z lux med a potrzebowałam tylko zwolnienie z pracy:) a przy okazji chciałam moje serduszko zobaczyć wiec w pn. wizyta serduszkowa ;)
 
Witam was kochane nasze forum chyba się rozpada :frown: większość z was już jest w ciąży i cieszy się swoim szczęściem a nowych nie przybywa więc żeby nie padło całkiem proszę o meldowanie się co u was ? Te co są już w upragnionej ciąży mogą trochę nam tu ponarzekać :laugh2: a te co nie są ( a nie ma nas zbyt wiele bo aż chyba dwie ) niech się częściej odzywają chociaż wiadomo skoro człowiek czeka i czeka to nie ma za bardzo o czym pisać:no2:
 
Hej:) u mnie żadnych nowości, lezymy i czekamy na wizytę. No i właśnie nie mam o czym pisać, ale czytam :))

Hess, jak Ty się masz?

Kaina, pojutrze zobaczysz serduszko:)

Bernadeta, co u Twojego synka?

No i gdzie są pozostałe dziewczyny?
 
Witam.
Niebajko gratuluję ☺
Jestem z Wami cały czas ☺ tylko podczytuje bo na razie cisza ale liczę ze niebawem coś się rozkreci☺ dostałam @ w 26dc jednak czułam ze tak będzie bo wcześnie obserwowałam owulacje☺ po tym histero jak nigdy nie bolał mnie brzuch przed i w trakcie @ ale za to dużo i długo leciało ze mnie mam wynik jest dobry, wszystko w porządku ☺ 14 marca mam wizytę u mojej pani Dr☺ odliczam dni☺ milego weekendu☺
 
Cześć, zgłaszam się i ja.
U mnie też za wiele nie słychać. Ostatnio męczą mnie migreny. Wczoraj bolała głowa, dziś też :(.
Byłam na badaniach, które zleciła moja gin i część już mam, chyba są dobre :)
Zapomniałam wczoraj odebrać wyników testu Pappa, wiec zrobię to w poniedziałek. Ale skoro nikt do mnie nie dzwonił, to znaczy, że jest dobrze.
Z mężem postanowiliśmy zrezygnować z dalszego mrożenia komórek w Inviccie. Musimy tam pojechać i to załatwić. I zapłacić za poprzedni rok, bo do tej pory nikt z nich się o to nie upomniał, hihi.
Zostaną nam komórki w Novum.
I tyle u mnie :)

Bernadetta - wystarczy opierniczyć i od razu się odzywamy, hehe.
 
No i to mi się podoba :-) :)a nie wszyscy czytają ale nikt słowa nie napisze.
Anika11 leż kochana i odpoczywaj skoro trzeba to trzeba ja w pierwszej ciąży trochę lekceważylam leżenie i urodziłam w 34 tyg wiec nie ma co się spinac jak trzeba to trzeba.
Synek rośnie jak na drożdżach chyba za szybko mi dorasta nie wiem kiedy mi to zlecialo mądrala z niego co nie miara nie mówi za wiele ale mam wrażenie że wszystko rozumie.
KATE23 szybko zleci do 14 super że dobrze się czujesz i że w końcu @ przyszła:-) :)
Hess jak widać pomogło oby na dłużej nie tylko na dziś :-D
Oczywiście kochane czekam na odzew reszty:-) :)
 
reklama
Witajcie kochane :)) jestem i ja :biggrin2: a u mnie na razie spokój. Trochę zlapalo mnie przeziębienie i codziennie głowa boli. Przy 1 ciąży ciągle spałam a teraz trochę szkoda mi czasu jak synek śpi to wtedy obiad,sprzątanie. Jeszcze tydzień i wizyta u gina.już bym chciała uslyszec serduszko :yes:
 
Do góry