reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
To ja też dołącze;)
Tak Anika wizyta w poniedziałek na 15:30 jestem z lekka poddenerwowana czy jest wszystko ok:) doczekać się nie mogę:)
trochę sie martwię bo tam na dole jakieś dziwne plamy mi powyrastaly i strasznie swędzi i piecze:/ smaruje sudocrem żeby trochę przygasic.. Mam nadzieje ze to nic poważnego:/
A tak czuje sie ok mdlosci mecza;) cycki bola jest ok:)
 
20160228_085026.jpg
 

Załączniki

  • 20160228_085026.jpg
    20160228_085026.jpg
    381,7 KB · Wyświetleń: 317
Bernadetta - ale przystojniak :)

Kaiiina - na pewno wszystko dobrze będzie. A skąd te plamy? Może od przesuszonej skóry, może się rozciąga nieco? Musisz zapytać lekarza :).

Madziula_87 - o kurcze, już 26tc :) Duży brzuch masz?

A ja dziś z mężem zdecydowałam się na pierwszy zakup - wanienki na stelażu. Odkupiliśmy od kobitki w necie. W super stanie, więc nie decydowaliśmy się na nowy zestaw. Zresztą te stelaże drogie jakieś, albo ja chodzę po nieodpowiednich sklepach, hehe.
 
No właśnie jest takie przesuszone i rozciągnięte dziwne, musze faktycznie dr zapytać...może to przez ta lureine sama nie wiem...

Jejkuu Betnadet no to Twój synus wyjątkowy chłopak jest:)) szczęściara;)!!

Hess kurcze ale to zlecialo;) powoli małe zakupy ach :D powiem ci ze takie rzeczy tańsze są przez neta (używane, a wyglądają jak nowe;)
 
reklama
Madziula_87 - piękny, zgrabny brzuszek :). U mnie waga po schudnięciu stoi, no może 1kg przyszedł, ale póki co nic więcej. Ale jest jeszcze na to czas ;)
 
Do góry