reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Madziula_87 brzuszek super u mnie był taki już przy porodzie przez całą ciążę a trwała 34 tyg przytyłam 11 kilo ;-)

Hess kochana przybory dla dzieci są strasznie drogie ale tak jak piszesz używki da się kupić w super cenie i stanie ja kupowałam wszystko nowe a ubranka teraz kupuje od mamus na fejsie są grupy typu e-bazar na których mamusie ogłaszają się że mają to czy tamto na sprzedaż co do wanienki ja kupiłam anatomiczna nigdy nie wiadomo jakie duże urodzi się dziecko a w przypadku małych dzieci jest to super wygoda.

Kaiiina dbaj o siebie kochana bo nie wiadomo co z takich plam może wyniknąć. Co do małego to szczęściaz faktycznie urodził się dzień przed koleżanka a w dzień wizyty którą miałam w klinice :-)
 
reklama
Madziuls jejku jaka piękna pileczka:))
Kurcze nie tak dawno się widziałyśmy i nic jeszcze widać nie było;) a teraz juz taki brzusio:))

Bernadet a co się stało ze przed terminem rodzilas???
 
Kaina, konsultowalas te plamy z lekarzem? Chyba rzeczywiście to reakcja na luteine. Poza tym masz jakieś dolegliwości?

Madzia, piękny brzuch!:)

Od kiedy w ogóle zauwazylyscie, ze sie pojawia, rośnie? :)
 
Kaina, jutro masz wizytę i z pewnością lekarz zmieni Ci lek. U mnie też było swędzenie i tak się skończyła przygoda z luteina.
 
anika11 - ja do tej pory nie widzę, hehe. Tzn może z tydzień temu stwierdziłam, że zmienił nieco kształt, a od jakiegoś czasu, że jest twardszy. Myślę, że szczupłe dziewczyny łatwiej to zauważa, ja mam brzuch z oponką, więc u mnie tak nie widać zmian póki co.
 
Hess, ja nalezałam zawsze raczej do szczupłych osób, ale od października sporo schudłam, a odkąd jestem w ciazy, to tez zauwazyłąm spadek około 1.5kg. brzuch płaski. chociaz wydaje mi się, że wiczorem jakby większy
 
Ja na szczęście od czasu punkcji schudłam 5 - 6 kg, więc tragedii nie ma, ale nadal moje BMI widnieje jako nadwaga, więc brzuch mam i można powiedzieć, że to narazie ciąża spożywcza.
 
Kaiiina rodziłam szybciej bo szybko uciekła mi szyjka potem trochę za dużo pracy i zaczęły odchodzić wody a kiedy się okazało że leki na podtrzymanie już nie za działają trzeba było zrobić cesarke :-(
 
Kochane jutro trzymamy kciuki za Kaiiina i jej piękne widoki
upload_2016-3-6_14-41-2.gif


07- Kaiina - usg serduszkowe

MARZEC

11 - Hess - wizyta u gina prowadzącego ciążę
12 - Madziula_87 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
13 - Anika11 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
14- KATE23 - wizyta u pani dr ?
15- 24magda09 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
17- Kaiina - wizyta w Lux Med


KWIECIEŃ

4- Kaiina - wizyta u gina prowadzącego ciążę
 

Załączniki

  • upload_2016-3-6_14-41-2.gif
    upload_2016-3-6_14-41-2.gif
    1,7 KB · Wyświetleń: 252
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry