reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Hess zycze nam wszystkim takich porodow, ale u mnie czuje, ze najprosciej nie bedzie..

Kaiiina poki co naturalnie:) dopoki dziecię wazy ponizej 3kg, licze na sn. Powyzej 3 mialam wspominane o cesarce. Wyjdzie w praniu:p

Kwiatuszek ale wysoki:/ ja tydzien po transferze nawet takiego nie mialam. To.mozliwe aby az tak poszybowal?:/
 
  • Witam dziewczyny na szybko napiszę przepraszam ale nie mam teraz dostępu do neta dlatego napiszę znów w piątek.
  • Poniedziałkowa beta 97,06 a w czwartek na 15.15 wizyta okaże się co dalej beta bardzo pomału wzrasta ale wzrasta i to mnie tylko utrzymuje w przekonaniu że będzie dobrze.
 
Jutro trzymamy kciuki za kaiiinę i jej super betę oraz za ładny kurnik kwiatuszka :)

LUTY


11 - kaiiina - I pozytywna beta!!!
11 - Kwiatuszekq20 - wizyta w trakcie stymulacji


12 - Hess - wizyta u gina prowadzącego ciążę
12 - KATE23 - anestezjolog
13 - Kwiatuszekq20 - punkcja
13 - Madziula_87 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
13 - anika11 - wizyta lekarska
15 - KATE23 - histeroskopia
15 - 24magda09 - udany criotransfer !!
18/19 - KasiaMakaronik - wyprawa do szpitala w Olsztyni
18 - niebajka - wizyta u gina prowadzącego ciążę
23 - Hess - usg prenatalne w lux med
26 - Hess - usg prenatalne + Pappa (prywatnie)
28 - niebajka - rodzi wg. USG

MARZEC

02/04 - niebajka - rodzi wg. kliniki
07 - niebajka - rodzi wg. OM

Dziewczyny, robimy zakłady kiedy niebajka urodzi?? :D
Ja obstawiam 01.03. ;)
 
Ostatnia edycja:
kwiatuszeqk20 - w Novum mi mówili, że świeże transfery robią do prg 2,5. Więc jak już masz 14, to nie sądzę, żeby Ci zrobili, a nawet jestem pewna. Ale co się odwlecze to nie uciecze :)
A do jakiego lekarza chodzisz?
 
reklama
Do góry