reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Anika11 trzymam kciuki na pewno będzie wszystko dobrze nie ma co się martwić na zapas.
Kwiatuszek trzymam kciuki za start :-)
Betę robiłam w 10 dniu po transferze.
Dziękuję wam kochane za trzymanie kciukow i proszę o powtórkę jutro oby betka urosła duuuuzo :-)
 
Witam.
Aniko goraco wierzę w Twoją dzielna Kropeczke:blink:
Kwiatek mądra decyzja:laugh2:
Niebajka ale czas u Ciebie leci pamiętam jak pisałaś o stymulacji A tu zaraz Dzidzia będzie na świecie ☺

U mnie @ przyszła dzień wcześniej. W szpitalu nie ma problemu żeby zrobić histero w 12dc, czekam tylko na tel z Gamety bo mają to skonsultować z panią Dr i oddzwonic- liczę na przychylna decyzje☺ milego popoludnia☺
 
Niebajka na kiedy masz termin:)))))

Anika a dał ci lekarz jakieś leki??? musisz dużo leżeć i odpoczywać musi się sam wchłonąć!! kochana maluch da rade jest silny więc jesteśmy wszystkie dobrej myśli!!!

kwiatuszeq kciki mega mega mocno zaciśnięte:) Ty podchodzisz do crio??

Madziula jak tam twój żołądek ??? dajesz rade ? przeszło już dziadostwo?:)

Bernadet ściskam i nie puszczam:))

Kate to czyli histerka będzie szybciej???
 
Ostatnia edycja:
Niebajka - mój Kropek grzeczny, wszystko jest ok. Objawy ciążowe też w zasadzie prawie nie męczą. A na kiedy Ty masz termin?? Kurcze, nie mam Cie w kalendarzu!!

anika11 - trzymam kciuki, by ten paskudny krwiak szybko się wchłoną. Kropek na pewno wszystko przetrwa bo jest silny. :)

Kwiatuszekq20 - super, to ruszysz do boju. Powodzenia!!
 
Kaiiinko jest lepiej ;) i skoro zjadłam 3 pączki, to chyba już nic mi nie dolega :)
Niebajka za miłe/niezapomniane spotkanie :)
Bernadetko za piękny przyrościk kciuki zaciśnięte :)
Kate za dobre wieści i szybką histerkę ;)
Aniko dużo leż i odpoczywaj, buziaki :*
 
Hej, dzwonili z Gamety, że u nich są wymogi żeby histero robić do 11dc, ale że u mnie w szpitalu mogą mi zrobić w 12dc to Pani Dr nie przeszkadza- dzięki Bogu - także wszystko odbędzie się według ustalonego terminu czyli 15 lutego:blink:a już miałam zawał serca :baffled: poza tym mam takie boleści @owe, że dzisiaj zdycham na maxa:szok: Dziewczyny, powiedzcie mi czy podczas histero mogą zdiagnozować endometrioze?? u mnie niby żaden lekarz o tym nie wspominał, niby jajowody drożne, ale ja z tydzień przed @ i w trakcie tak zdycham z powodu bólu brzucha i w plecach, że jestem nie do życia, plus nudności i bóle głowy:wściekła/y: tak sobie myślę, że wszyscy bagatelizowali moje dolegliwości a może ja mam to cholerstwo i ono wszystko psuje:growl: sama już nie wiem:baffled: buziaki;-) ;)
 
Kate23 ja miałam histeroskopie ale ona pokazuje tylko droznosc jajowodow dopiero po laparoskopi doszli że mam endometrioze 3 stopnia i to było przyczyną tego że nie mogłam zajść w ciążę. Również miałam bardzo obfite i bolesne miesiączki tak że też umieralam.
Stres mnie zżera przed jutrzejszym badaniem chyba mam nocke z głowy :-(
 
reklama
Jutro trzymamy kciuki za Madziula_87, bernadette i kwiatek1988 :).

kwiatek1988 - zrezygnowałaś z tej wizyty??


LUTY

05- Madziula_87 - połówkowe
05 - kwiatek1988 - ustalanie planu stymulacji
05 - bernadetta - II pozytywna beta!!


06 - anika11 - powtórka bety
08 - Madziula_87 - połówkowe (prywatne)
08 - 24magda09 - wizyta usg przed criotransferem
09 - Kwiatuszekq20 - wizyta w trakcie stymulacji
11 - kaiiina - I pozytywna beta!!!
12 - Hess - wizyta u gina prowadzącego ciążę
12 - KATE23 - anestezjolog
13 - Madziula_87 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
15 - KATE23 - histeroskopia
18/19 - KasiaMakaronik - wyprawa do szpitala w Olsztyni
23 - Hess - usg prenatalne w lux med
26 - Hess - usg prenatalne + Pappa (prywatnie)
 
Ostatnia edycja:
Do góry