reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Anulka dzięki bardzo ja dzisiaj mam nerwowy dzień miedzy tymi wynikami są 4 doby i już znalazłam sobie powód do zmartwień ze wynik jest troszkę za mały chociaż profesor wogóle odradzał mi żebym zrobiła ten wynik , kazał poczekać na USG ale dzisiaj wyjeżdżamy i chciałam ze spokojna głowa pojechać ehhh
 
reklama
Sham witaj :-)
ja u Pani doktor Lew... byłam do tej wizyty , ale od następnej przekazała mnie dr Woje....
Encorton mam brać od 1 dc , a teraz czekam na @ myślę ,że może przyjść za tydzień , ale jak się na nią czeka to wiadomo :-)
Napisz na jakim protokole jesteś i menopurem czy gonalem jesteś stymulowana ?
 
to my na razie u doktor Langner ale w trakcie stymulacji kazała zkim innym sie kontaktować, u nas krótki protokół okres ma byc w niedziele i od poniedziałku zaczynamy ( tylko u nas problem bo ja chora i maz na antybiotyku) wiec zobaczymy co w poniedziałek lekarz powie- mam dzwonić. Encorton miałam brac od 22 dc. ale teraz musiałam odstawić go. Mam juz u siebie gonal i menopur. Gonal w penie i dawka 125 a menopur jak sie nie myle 75 ( sprawdze pozniej i jeszcze raz napisze - mąż spi a nie chce go budzic idac po zalecenia)
 
Ja też dawka gonalu 125 , ale tylko gonal bez menopuru , ostatnio źle zareagowałam na niego prawdopodobnie .
Encorton wcześniej zaczynasz niż ja , ciekawe czemu ?
Trzymam kciuki za powodzenie :-)
 
Czy kogoś dopisać???


Kalendarz



LUTY

09 - DW87 - start stymulacji
10 - OlaSzy - wizyta rejestracyjna do
programu MZ
12 - ilka_a - pierwsza wysoka beta
13 - Ewciak30 - wizyta u gina prowadzącego
14 - Madziula87 - wizyta przed crio
16 - DW87 - podglądanie kurnika
16 - Hess - kontrola torbieli
19 - enni - wizyta przed stymulacją
25 - basia-krk - histeroskopia
 
Ostatnia edycja:
Hess żeby nie zapeszać nie dopisuje mnie :) bo boje się że nic z tego może nie być..:./
nie wiem czemu kazali mi brać go wcześniej, ale i tak się pochorowałam więc go nie biorę od dzisiaj ....
 
Genna gratuluje ślicznego synusia :)

hess no pięknie zapomniałaś o mnie (foch ) :) 12.02 testujemy :)

Dzisiaj 6dpt w sumie żadnych objawów specjalnie nie mam ,prócz bólu podbrzusza , ktory miałam w 2dpt i 3 dpt potem spokój i dzisiaj znowu czuje ...
Dziewczyny a jak z temperatura czy ona ma znaczenie jakies jak to jest ?
 
Hej kobietki ja już w podróży na mały odpoczynek w góry mam nadzieje ze nabiorę tam pozytywnej energii i ze jak wrócę przeczytam same dobre wiadomości , trzymajcie sie ;-):-)
 
reklama
Genna ;) mały jest boski!!!! Cudowne wieści :-D:p:-D wszystkiego dobrego dla Was

Ja dziś wychodzę do domku , czekam na mego doktorka który mi opowie co tam mi wynalazł i co dalej robimy ;) przed wczoraj jak rozmawialiśmy to mówił ze di końca lutego powinniśmy ze wszystkim się uporać i będę w ciąży !!!!!

To MOJ ROK:))) na milion %
Miłego dnia kochane moje:)
 
Do góry