reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

LISTOPAD:

24.11.2014 Hania wizyta
24.11.2014 Hess podglądanko
24.11.2014 Magda wizyta u gina prowadzącego

25.11.2014 Asia wizyta
27.11.2014 Kasik połówkowe
27.11.2014 Hess podglądanko
30.11.2014 Olusia połówkowe

GRUDZIEŃ:
02.12.2014 Kasik wizyta u gina prowadzącego
03.12.2014 Kotuska wizyta u gina prowadzącego
05.12.2014 Tuśka wizyta pęcherzykowa
08.12.2014 Hania USG połówkowe
12.12.2014 Kotuska USG połówkowe
15.12.2014 Hania wizyta


Dołączam fluidki
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Ostatnia edycja:
reklama
Trzymam kciukasy mocno:
24.11.2014 Hania wizyta
24.11.2014 Magda wizyta u gina prowadzącego
24.11.2014 danii udany transfer!!

Magda7891 - tak, danii ma dziś transfer.
 
Anulla28 dziękuję za odpowiedz, przed chwilą oddałam krew, po 14:00 się wyjaśni czy beta wzrasta prawidłowo. Dziewczyny trzymam kciuki za Wasze dzisiejsze wizyty.
 
Dziewczyny co może być przyczyną tego ze zarodki w 3 dobie przestają się dzielic?!


Do 3 doby decyduje gł. komórka jajowa po 3 dobie wchodzi genotyp męski czyli plemnik.


Danii, dzis Twój wielki dzien ! Będzie dobrze. Trzymam kciuki !!

Tuska beta bedzie dzis super.... ale pogratuluje jak sie pochwalisz mega wynikiem ;-)


Hania, Hess kciukasy za wizty . Oby były owocne i piękne w widokach.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny powodzenia dzisiaj.
Danii, niech kropek zostanie z Tobą na kolejne 8 miesięcy :tak:
Tuska, masz już wyniki? Beta na pewno mocno wzrosła:)

Kotuska a co u Ciebie? Coś się nie odzywasz za często. Jak maluszek?
 
Dzieki dziewczyny, wlasnie siedzę i czekam na transfer. Cieżko mi by dobrej myśli. Jeden zarodek 6d powiedzieli ze nie nadaje sie ani do mroEnia ani do transferu.
Jeden 8c ale od dwóch dni stoi w miejscu is sie nie rozwija, ale go podadzą.
No i jedna blastka 1cc. Lekarz ten sam ci ostatnio. Nie daje mi wielkich nadziei. Pewnie sie skończy tak jak ostatnio. Czyli klapa :-(
 
reklama
Anulla, nie odzywam sie bo jakos tak ostatnio w jakims letargu żyje. Chyba sen jesienno-zimowy. Podczytuje forum i jedno i drugie ale nie mam weny do pisania. Jakos tak długo spie, bo w nocy spac nie moge.I jakas taka rozbita jestem.
U mnie generalnie dobrze, mały kopie na całego, kręci sie mega w brzuchu.


Danii, nie z takich blastek dzeciaczki sie rodzą wiec nie trać nadziei. Mocno trzymam kciuki !!!
 
Do góry