reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Anulla kropek pełną gębą :) piękny :)
Ja od 4 tyg ciazy kłaczkuje
Wczoraj wieczorem jak Mi brzuch wyskoczył ze szok normalnie aż moj M zauważył :) zatem dzisiaj szybko na wagę o ona jeszcze mniej pokazuje , moze ja mam dziwną wagę w domq :) zamiast dodawać odejmuje :p
 
Dzień dobry Paniom ;-)

Madziula przykro mi... Ważne że masz po kogo wrócić, to szybko stawia na nogi i daje nadzieję, a crio dużo częściej się udaje :-)

Anulla cieszę się że wszystko ok. Rośnijcie zdrowo :-) Kropka nie widzę ale na pewno w domu zajrze z kompa :-)

Kotuska będziesz szukała sobie lekarza do prowadzenia ciąży poza invicta? Bo jak tam lekarz jest zakręcony to nie będzie szkoda zostawić go na jakiegoś lepszego ;-)

Magda kiedy zemdlałaś? Już po wypiciu tego czegoś słodkiego? Cukier Ci skoczył czy jak? :-/ Sama byłaś na badaniu? Jej... Dobrze że już w domu jesteś
 
Ostatnia edycja:
Madziulka bardzo mi przykro, ale pamiętaj że przecież masz po kogo wracać - na pewno prędzej czy poźniej Ci się uda

Ja wczoraj miałam wizyte i dr Cz i wiecie co powiedział-że jest trochę zdziwiony, że wszystko jest dobrze. To już była póki co ostatnia nasza wizyta u dr, 27 pażdziernika mam jeszcze raz badania prenatalne. Musiałam przyspieszyć swój suwaczek, gdyż liczyłam wiek ciąży od dnia transferu+14dni, a powinnam od dnia punkcji. Dopiero na prenatalnych mi to dr uświadomił i wczoraj zapytałam dr Cz. Nasz mały cud ma 7,53cm :) Dzisiaj jeszcze idę do swojego ginekologa przekazać mu papiery z kliniki i dzisiaj mam odbiór wyników z morfologii,glukozy i moczu. Szczerze mówiac to tylko ten ginekolog powiedział że wszystko jest ok i nie widzi zagrożenia dla mnie i dla dziecka. Mam nadzieję, że co miesiąc będzie na wizytach dobrej myśli.
 
Madziula, przykro mi :( Trzymaj się.

Smerfeta, Genna, wypilam grozę i jeszcze 20 minut mi brakowało do pobrania krwi jak zrobiło się duszno, mroczki w oczach. Chciałam pielęgniarce zgłosić ale do drzwi nie dotarłam. Ktoś mnie złapał i posadzili mnie na krześle potem polezalam na kozetce. Na czczo tyle cukru mała w brzuchu wariowała ;)
Byłam sama ale rodzice byli w przychodni obok u chirurga więc w razie co byli pod ręką. Jak zjadłam kanapkę to lepiej mi się zrobiło. Poodychalam na podwórzu i już było wszystko super ;) Wróciłam autem z rodzicami ale ja kierowałam ;)
W domku drugie śniadanie i herbatka a zaraz jadę po zakupy bo mój m ma jutro urodziny i trzeba coś przyszykować ;)
 
reklama
Do góry