reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Idę dziewczyny na długi spacer głowę wyczyścić bo nie mogę siedzieć w domu i beczeć.Idę na Grzyby.Miałam nadzieję te urodziny świętować za miast tego ehh. byle by do Poniedziałku...
 
Mimozama, trzymam kciuki jeszcze do poniedziałku.

Temat teściów i rodziców to temat rzeka.... Teściowa ma głupie podejście ale jak nie chce mi się z nią gadać to po prostu nie jadę do nich ;) Mój mąż jest jedynakiem i często ona ma jakieś chore wizje ale jak potrzeba to pomorze. Teraz fundują wyprawkę dla dziecka co nie ukrywam jest mi na rękę ;) Moi rodzice inaczej podchodzą do sprawy bo jestem czwarta najmłodsza i swoje już przeszli. Mają ośmioro wnuków i nie panikuja ;) Moja mama tylko z zakupami mnie hamuje bo ona pierwsze dziecko straciła i to dlatego (chyba "dorosłym" do rozmowy o tamtym wydarzeniu bo nigdy nie mówiła nic na ten temat).
Fakt jest jedna rzecz której teściowej nigdy nie zapomnę i będę wypominać przy każdej okazji jeśli najdzie taki temat.
Wredna jestem wiem ;) po mamie hahahaha :)

Byłam u dentysty i moja niunia nie lubi dentysty to już wiem ;) jak tylko zaczęła mi wiercic to mała zaczęła tak kopać że szok.
 
Mimozama też mi się wydaje że ciut za szybko na betę... trzymam kciuki cały czas
Anuszka później na priv napiszę, teraz tak na szybko wpadłam

Dziewczyny moja teściowa ma swoje za uszami tak jak Wam pisałam, ale na plus muszę jej przyznać, że super z nią się gada, ale do jej rad to raczej stosować się nie będę ;-)

Dziś robiłam sporo badań, w tym tarczycowe. I już wiem skąd u mnie bezsenność, niepokój i kołatanie serca. Weszłam troszkę w nadczynność tarczycy :zawstydzona/y: Próbuje dodzwonić się do lekarza by zapytać czy zmniejszyć dawkę ethyroxu, czy całkiem odstawić
 
reklama
Widzę, że większości z nas coś leży na sercu przez teściową. Najgorsze jest to , że moja przed ,ślubem była bardzo fajna i wyluzowana i nawet myślałam, że fajna teściowa mi się trafiła, a po ślubie wyszło szydlo z worka. Na szczęście wiem, żę to ni jest mój wymysł, że jest "ciężka" do wytrzymania, bo jej córka ile razy do mnie dzwoni i też się na nią żali. Mój mąż na szczęscie wczoraj stwierdził, że to nie z nią jestem tylko z nim i mam się nie przejmować. Wiem, że jemu też jest czasami przykro, bo jaka by nie była to jego matka.
 
Do góry