reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Dzięki Dziewczyny za trzymanie kciuków. Dzisiejsza BHCG 11432. USG zarodek 0,46 cm z BIJĄCYM
Oczywiście poryczałam się jak je usłyszałam ! Kolejna wizyta za 2 tyg. Na dzien dzisiejszy jest wszystko ok.
Poniżej najpiękniejszy widok świata !!!!
 

Załączniki

  • IMG_4474.jpg
    IMG_4474.jpg
    22,4 KB · Wyświetleń: 51
reklama
Kotuska ale się cieszę :-D gratuluję :-) A co na to sceptyczna dr Sz? ;-)

Dzis juz nie była sceptyczna.Dziwiła sie że mi sie przyrost nie podoba bety. Powiedziała ze po co ja sie przyrostami zajmuje.... (bez komentarza) i że juz mam bety nie robić. Myślę że ona ostatnio widziała pusty pecherzyk i dlatego wolała przystudzic naszą radość.
Ide teraz za 2 tyg. do profesora. A niech zobaczy facet co "zrobił"
 
reklama
Kotuska cieszę się razem z Tobą :-):tak::-) Teraz już możesz rozkoszować się ciążą. Życzę nudnych 8 miesięcy :tak:

Mimozama doskonale wiesz, że wystarczy jedna a silna komórka więc głowa do góry, może poszło w jakość a nie w ilość. Ja miałam pobrane 7 kumulusów ale tylko 2 dojrzałe komórki i te 2 mi podali a jeden się zagnieździł więc jak widzisz nie ma reguły.

Hania myśl pozytywnie, to naprawdę dużo daje :tak:
 
Do góry