reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
kasik81 powiedz mi u kogo jesteś w Gamecie? i w ogóle duzy tam ruch maja?:) mam jeszcze jeden zarodek jak się nie uda to drugie podejście chce mieć w Gamecie, tam się kiedyś leczyłam :)
 
Enni ja jestem w Gamecie w Rzgowie u Michała R. (jeden z właścicieli pewnie wiesz kto), podobno bardzo dobry. Ruch duży jak byłam na wizycie kwalifikacyjnej to wszystkie pary, które były u niego były na kwalifikacji. Myślałam wcześniej o Salve ale tak mnie doktor tam wkurzył, że więcej tam się nie pojawię.
 
kasik81 wiem o kogo chodzi :) Ja leczyłam się u seniora rodu ;-)ale później przeniosłam się do poznania i iui miałam na NFZ także troszkę kasy zaoszczędziłam, a że akurat rozpoczął się program rządowego IVF to już tam zostałam:) Też muślałam o Salve ale tam jakies dziwne zasady mają. Jak dzwoniłam się pytac o 2 podejście z rządówki to powiedzieli że najpierw muszę odbyć płatna wizytę :szok: także troszkę to dziwne...
 
Ja juz po punkcji - 4 komorki.
Dziwi mnie ze mam brac tylko progesteron ( w zastrzykach) i nic wiecej nawet antybiotyku:>
Lekarz stwierdzil ze mala puncja to lepiej bedzie bez antybiotyku.
Jutro oczukuje na tel. Z kliniki i info o moich zaplodnilnych komoreczkach :)
 
Enni cos naciągają w tej klinice nic nie bedziesz musiała płacić za wizyte przed drugim podejściem jeżeli sie przenosisz!!! Przechodziłam zmianę kliniki wiec troszke wiem . Skladas pismo w swojej syrej klinice z rezygnacja i te wpisujesz jaką nową wybierasz i oni wyulają to do MZ i czekasz na odp. Generalnie 2-4 tygodni
Jazzabel to kciuki za seksik na szkiełku, co kliniki inlekarz to inne zalecenia, to twoje pierwsze podejście zapewne wiec lekar nic
Innego nie zlecił, a kwas foliowy bierz , to zawsE i wszędzie :)
 
Ostatnia edycja:
No zadzwonili nareszcie i tak: pobrano 7 kumulusów, z czego było 5 komórek (1 pusta, 2 dojrzałe, 2 mocno niedojrzałe), 2 się zapłodniły i dzisiaj czyli w 3-ciej dobie jedna jest klasy 8A a druga 8B. Jutro jeszcze zadzwonią czy dalej wszystko ok i transfer na srodę na godzinę 14:00 :tak::-):tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry