reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Kasik, mąż od 6 w pracy i bez śniadania ;) nie chciał nawet kanapek do pracy to ja go zmuszać nie będę ;) W niektóre dni muszę go zawieść do pracy żeby mieć auto w domu więc pobudka o 5:30 jade, wracam i do łóżka spowrotem ale to max do 8.
Ja o 8 muszę zjeść śniadanie bo dłużej spać się nie da ;) wstaje od razu do jedzenia (kropek rządzi).
Fajny taki dzień dla siebie ;) a z tymi czerwonymi paznokciami to faktycznie mogliby mieć anse :) (ale ładne ja bym z takimi długimi nie umiała funkcjonować)
 
reklama
cześć dziewczyny zazdroszczę spotkania :-D ,ale chociaż małą chwilkę z Kasik porozmawiałam na przelocie Kasik super wynik i trzymam kciuki za punkcie:tak:
Ja mam transfer we wtorek bo wyniki są dobre i od razu wchodzę na urlop mam cały czas gości ale postaram się odpoczywać jak najwięcej
pozdrawiam wszysdie dziewczyny i miłego dnia:happy2:
oczywiście kciuki trzymam za dzisiejsze wizyty:tak:
 
Dziewczyny mam pytanie. Czy po zakwalifikowaniu się do ivf a stymulacją robiłyście jeszcze jakieś badania np. prolaktynę i progesteron. Czy lekarz wprowadził stymulację bez badań. Pytam bo nie wiem teraz będę brała tabletki antykoncepcyjne i w trakcie ich brania mam wizytę i nie wiem czy po @ od razu stymulacja czy jeszcze jakieś badania.

PS. Gratuluję udanego spotkania:-) i powodzenia na dzisiejszych wizytach :-)
 
Kasik czyli jutro punkcja?:) Super, trzymam kciuki :tak:
Kasik81 ja nie robiłam żadnych badań oprócz progesteronu i morfologii przed stymulacją, ale to pewnie od kliniki i lekarza zależy.Powiedz mi w jakiej klinice podchodzisz do IVF?
 
Enni tak to juz jutro, godzina zero o 11:00 :)

Magda z paznokciami to kwestia przyzwyczajenia ale moje wczorajsze byly wyjatkowo dlugie bo moja kosmetyczka na urlopie byla i przez 3 tygodnie urosly ;)

Kasik81 a robilas juz cala wirusologie? W dniu rozpoczecia stymulacji robi sie estradiol i progesteron.

KasiaMakaronik czyli znowu idziemy prawie leb w leb :) Zaluj, ze nie moglas wczoraj zostac, bylo bardzo sympatycznie.
 
Ostatnia edycja:
Enni jestem w Gamecie w Rzgowie k. Łodzi.
Kasik36 miałam tylko żółtaczkę typ c (bo na b chorowałam) i chlamydię.
Nie wiem coś jeszcze trzeba zrobić ??
 
reklama
Cześć dziewczyny:tak:

Kasik jak szybko u Ciebie poszło:tak:trzymam kciuki za owocne jajcobranie i piękne zarodki, obyś nie musiała wprowadzać planu B czyli Bociana:-p

Powiedzcie mi jak wiecie czy jak zrobię w Diagnostyce AMH to oni robią wg drugiego standardu? Pisałam maila do Diag ale inteligentna pani odpowiedziała mi ile kosztuje i ile się czeka na wynik a zapomniałą napisac to co najbardziej chciaalm wiedzieć :dry: Dzis powinnam dostać @. 2-3 dc zrobię AMH i FSH i zobaczę jak mój ajnik jeszcze pracuję:dry:
 
Do góry