reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Teraz to się zmartwiłam, jak rozmawiałam z Dr 10dni po transferze to mówił że jest okey chociaz wiem że niektóre dziewczyny juz w 10dniu miały wyższe bety, a teraz napisałam mu sms ale jest na urlopie wiec nie wiem czy odpisze. Jeszcze we wtorek mam wizytę u swojego ginekologa tu na miejscu. Robiłam test ciążowy w niedzielę (13dpt)to niby niewyraźna druga kreska wyszła. Ale bete robiłam w tym samym laboratorium
 
SYLKA jeżeli robiłaś bete wczoraj to powtórz ją jutro koniecznie !!!! Bo jeżeli jest 109 i nie zapomniałaś dopisać jakiejś cyfry to niestety przyrost jest nieprawidłowy , dlatego robi sie 2-3 bety w odstępie 48 h każda , kochana daj znac jak wynik, wizyta w przysLym tygodniu to trochę długo , beta prawdę ci powie :)
 
Syllka, oby było wszystko ok &&&&&

Ja dzisiaj mam pod opieką dzieci siostry i już jestem zmęczona. Dzisiaj chociaż chłodniej niż wczoraj bo dopiero 30 stopni ;) i normalnie w miarę funkcjonuje. Aha zaraz zacznie się gadka "ciocia możemy iść do basenu. A dlaczego nie? Nooo ciocia." :)
 
Leczę się w Gamecie w gdyni u Dr Czecha
Dr do mnie oddzwonił - powiedział że przyczyny mogą być dwie albo ciąża pomału się rozwija i jest wszystko dobrze albo zbliża się poronienie. Mówił że najgorszą rzeczą dla mnie to teraz powtarzanie co dwa dni bety ponieważ będę miała tylko stres który mi teraz szkodzi wiec mówil aby poczekac do 17,07 do wizyty bo nic nie zrobimy. dwa dni przed wizytą i tak zrobie sobie betę u siebie i wtedy zobaczymy ... Chciałąbym wiadomo aby Kropek został ze mną ale skoro nie jestem w stanie nic zrobic jak tylko się oszczędzać i czekac to trudno chociaz cieżko mi psychicznie być teraz w takiej nieświadomości
 
reklama
Syllkaa ja bym na Twoim miejscu jednak betę zrobiła jutro. I tak się stresujesz i tak a może beta Cię uspokoi. Trzymam kciuki za Twojego leniuszka :tak::-)

Moja @ jest jakaś dziwna, nie dosyć, że wyjątkowo skąpa jak na pierwszy dzień to na dodatek nic a nic nie boli mnie brzuch :confused: Może to przez acesan (odpowiednik acardu), który rozrzedza krew albo przez prewenit intensiv, sama nie wiem.

Anulla czy Ty masz zapisane kto w Invikcie robi punkcje i transfery w poszczególne dni? Podziel się proszę :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry