reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Anulla a Ty chyba niedługo testujesz? Planujesz o czasie, czy wcześniej? ;-) Jak się czujesz?

planuję iść 13.07. Ale nie wiem czy pójdę, bo się obawiam. Znowu podbrzusze mnie boli i boję się, że znowu nic z tego:( A tak to żadnych objawów nie mam, pobolewa mnie głowa, no ale przy tej pogodzie to normalne. Wcześniej nie pójdę na betę, bo nawet w taki upał nie chce mi się z domu wychodzić;-)
 
Milena ładny wynik, gratuluję:) Wydaje mi się, że wybierają 6 najlepszych i je zapładniają. No ale ja miałam do czynienia z panią, która nie raczyła mi nic wyjaśnić, więc do końca nie jestem przekonana na czym to polega:)
 
Ewelina, a dziękuję czuję się dobrze. Przeziębienie mija. Brzuszek już widać ;)
Prenatalne najpierw przez brzuch a później dowcipnie.
A jak u Ciebie?
 
reklama
Do góry