reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Dziewczyny dwa dni Was nie czytałam i tyle już naskrobałyście :-). Teraz biorę się za czytanie. PS. Zdycham przy takiej pogodzie.
 
reklama
Magda dokładnie wykończy nas pogoda. Wiedziałam ze bóle w podbrzuszu bedą ale niektóre są tragiczne, tez boli cie podbrzusze, okolice jajników ? Bi ten ból krzyża , myslalam ze jak siemma juz brzuch i go sie targa ze sobą to Boli ale na początku? Zaczęłam szukać w necie cos na ten temat ale szybko przestałam jak przeczytałam ze to może byc symptom poronienia :/
w pierszym trymestrze mnie wszystko bolało (podbrzusze, jajniki, kręgosłup ..)
..w drugim już mniej :) ale za to zaczęły sie skurcze BH
 
dziewczyny nie wiem jak funkcjonujecie w ten upał, tak mnie głowa boli, że chyba zaraz pęknie:( Byłam się przejść, wróciłam przed najgorszym upałem i myślałam, że jak mnie przewieje, to ból głowy przejdzie:-D. Ach to niskie ciśnienie:(
Genna, współczuję mdłości i jednocześnie zazdroszczę:-D Na pewno obcy ma się dobrze i rośnie jak trzeba:)
 
Anulla, jest okropnie gorąco... nie da się funkcjonować. Jak dobrze że nie muszę nigdzie jechać dzisiaj bo nie dałabym rady. Nie mam siły z łóżka wstać.
U mnie w cieniu o 10 było 31 stopni...
 
dziewczyny nad moją rodziną chyba jest jakieś złe fatum :( w sobotę urodził się mój chrześniak dzisiaj okazało się że nie dość że ma wysoką żółtaczkę jakąś bakterię to prawdopodobnie ma jedną nerkę :( mało tego na początku ta ciąża była bliżniacza :/ nie mam już sił do płaczu a za niedługo potrzebuję dużo spokoju !
 
reklama
u mnie po północnej stronie na 2 piętrze jest 32 stopnie. Wolę nie myśleć ile jest w słońcu. Dobrze, że nie jestem w pracy, bo bym miała ponad 30 stopni w pokoju. Masakra jakaś. Tylko wygrzewać się na plaży nad morzem:-D

Agulla,
współczuję. Dzieci mają często żółtaczkę. Mam nadzieję, że mimo przeciwności maluch zdrowy wyjdzie ze szpitala i będzie rozwijał się prawidłowo. Trzymajcie się, musicie być silne dla maluszka. Na pewno wszystko będzie dobrze, trzymam kciuki
 
Ostatnia edycja:
Do góry